Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Відбулося засідання виконкому

Март 28th, 2018 Новини Вывести на печать

28 березня 2018 року відбулося чергове засідання виконкому.
Згідно з планом роботи на розгляд і обговорення були винесені питання: “Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року” та “Про хід виконання державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016 – 2018 роки” за 2017 рік”.
В засіданні прийняли участь керівники соціальних служб, підприємств та організацій міста, відділів, управлінь міської ради, представники громадських організацій.
На засіданні були присутні учні 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл міста, які пройшли відбір на участь в проекті “Твій вибір”, що реалізується громадською організацією “Молодіжна Ініціатива Реформ”.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліка О.О. в своїй доповіді повідомила про проведену роботу з відпочинку дітей у 2017 році. Всі визначені заходи з організації оздоровлення були виконані. Забезпечено оздоровленням та відпочинком майже 70 відсотків від загальної кількості дітей.
Особлива увага приділяється оздоровленню дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З міського бюджету для їх оздоровлення було використано 268 тис. 380 грн. За кошти державного та обласного бюджетів оздоровлено 155 дітей пільгових категорій у Міжнародному дитячому центрі “Артек”, ДП “Український дитячий центр “Молода гвардія”, реабілітаційному центрі дитячого оздоровчого табору “Перлина Придніпров’я”.
Організованим відпочинком у пришкільних таборах в минулому році було охоплено 4925 дітей.
Зайнятість підлітків влітку – важливий аспект для попередження дитячої бездоглядності, а також підтримки молоді, яка проживає в сім’ях, що опинилися в тяжких життєвих обставинах. 90 дітей працювали влітку завдяки “Фонду літнього працевлаштування”. На виплату заробітної плати з міського бюджету направлено 158 тис. грн.
Заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року передбачають максимальне охоплення оздоровлення дітей.
Збільшено фінансування з міського бюджету на оздоровлення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до 315 тис.грн.
Вперше в 2018 році планується впровадити пілотний проект придбання путівок з міського бюджету в табори ДТЕК “Павлоградвугілля” за 50% вартості для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.
На виплату заробітної плати через “Фонд літнього працевлаштування” з міського бюджету передбачено 256 тис.грн.
Традиційно з червня по серпень кожної суботи в дитячому парку будуть проводитися розважально-пізнавальні ігрові заходи.
Про хід виконання державних та міської соціальних програм доповіла начальник управління соціального захисту населення Бобровницька Л.В. Протягом 2017 року за рахунок коштів державного бюджету призначено та виплачено державні допомоги 7154 сім’ям з дітьми на загальну суму 121,5 млн. грн. Згідно з Законом України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям — інвалідам” протягом року надана допомога 888 одержувачам на суму 18,1 млн.грн.
Проводилась робота щодо встановлення статусу ветеранам війни та прирівняних до них особам, їх оздоровлення, компенсаційні виплати на бензин та технічне обслуговування транспорту, забезпечення реабілітаційною технікою, надання психологічної реабілітації, виплати одноразової допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій в АТО та в Афганістані, їх сім’ям, учасникам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Суттєвою підтримкою для населення міста є надання пільг та призначення субсидій на оплату житлово – комунальних послуг. В 2017 році майже 23 тисячі громадян отримали пільги на загальну суму 18912,4 тис.грн., а субсидії – 23623 сім’ї на загальну суму 211 млн. 480 тис.грн.
Сума коштів, передбачених на реалізацію міської соціальної програми на 2017 рік склала 7 млн. 137 тис грн.
За рахунок коштів цієї програми протягом року вирішувались питання надання матеріальної допомоги на лікування та на вирішення соціально – побутових проблем, надання пільг за користування телефонним зв’язком інвалідам по зору, надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в АТО, учасникам АТО, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської та Донецької областей, інші питання.
Проте у зв’язку з недостатнім фінансуванням з державного бюджету та неможливістю виділення коштів з міського бюджету деякі проблеми залишаються не вирішеними. Гостро стоїть питання забезпечення путівками санаторно-курортного лікування ветеранів праці та пенсіонерів. Потребують вирішення питання забезпечення житлом пільговиків, додаткового обладнання пандусами об’єктів соціальної сфери, житлових будинків, в яких мешкають інваліди та інших об’єктів.
Після обговорення питань, прийняті відповідні рішення.
Потім, були розглянуті та прийняті 35 рішень, проекти яких

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження