Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Корисна інформація

«Повідомлення про громадські слухання «Розгляд проекту детального плану території кварталу обмеженого вулицями: Караванченка, Ветеринарна, провулок Ветеринарний»

Август 19th, 2019 Оголошення Вывести на печать

 

Для ознайомлення громадськості з намірами забудови території, згідно ст.21 ЗУ від 17.02.2011р, № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності» в приміщенні Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, Павлоград, вул Соборна,95, (1-й пов.) оприлюднено проект містобудівної документації місцевого рівня, а саме «Внесення змін до проекту детального плану території кварталу обмеженого вулицями : Караванченка, Ветеринарна, провулок Ветеринарний».

 

1).  Зміст містобудівної документації.

 

1.1. У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Детальний план території може виконуватись для ділянок в межах населених пунктів або поза межами населених пунктів. Детальний план у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію та розвиток частини його території.

 

1.2. ДПТ виконано згідно:

Закону Україну «Про регулювання містобудівної діяльності»;

ДСП №173-96 Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів;

ДБН Б.1.1-14:2012. Склад та зміст детального плану території;

інших нормативних документів.

 

1.3. Детальний план території визначає:

— принципи планувально-просторової організації забудови;

— визначення функціонального призначення та параметрів забудови території з метою розміщення об’єкту будівництва;

— визначення планувальної структури, просторової композиції, параметрів забудови, ландшафтної організації проектної території.

— формування пропозицій щодо можливого розташування проектних споруд в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади.

ДПТ складається з графічної та текстової частини проекту. Графічна частина складається зі схем зазначених на аркушах, які уточнюють місце розташування проектної території, що відповідає раніше прийнятим проектним затвердженим рішенням містобудівної документації. Текстова частина складається з пояснювальної записки стосовно проектної території та навколишнього середовища в цілому.

Слід зазначити що у складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку для проектів містобудівної документації є розділ «Охорона навколишнього природного середовища».

 

1.4. Зміни, які не передбачені даним детальним планом, щодо вимог до об’ємно-планувальних рішень, нормативних розривів, а також до інженерного обладнання або до вимушеного відхилення від проекту, допускається приймати з урахуванням відповідних обґрунтувань за узгодженням з відповідними органами державного нагляду та замовника.

Рішення детального плану повинні враховуватись і прийматись за основу при прийнятті рішень органів самоврядування щодо використання територій, при розробленні та видачі містобудівних умов й обмежень та моніторингу реалізації містобудівної документації на наступних стадіях проектування. Територію, визначену детальним планом для містобудівного освоєння, слід використовувати за функціональним призначенням передбаченим проектними пропозиціями містобудівної документації.

 

1.5. Мета розроблення детального плану замовником — корегування наявної містобудівної документації, а саме визначення та уточнення функціонального використання існуючої земельної ділянки, яка зазначена на основному кресленні плану зонування території міста Павлоград, як торгівельна зона  та за можливості зміни її категорії до зони індивідуальної житлової забудови,  при забезпеченні додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, затвердженої містобудівної документації,

Мета проекту — уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста.

— визначення існуючих червоних ліній та ліній регулювання забудови;

— визначення всіх планувальних обмежень використання території  згідно з державними будівельними нормами;

— передбачити можливість розміщення індивідуальної садиби за рахунок зменшення території комерційного призначення.

 

1.6. Скорочено про основні рішення передбачені містобудівною документацією.

Проектним рішенням  не вноситься жодних змін до планувальної структури суміжних земельних ділянок, існуючих споруд та комунікацій за межами ділянки, будівель та споруд суміжних землевласників.

До меж проекту увійшла територія площею 6.76га

До меж проекту входить територія на якій  розташовано:

Індивідуальна забудова: пров. Ветеринарний,                   вул. Караванченка та  вул. Ветеринарна;

Районна  лікарня державної ветеринарної медицини.

На території розташовані будівлі  лабораторії №25, склад №26, літній табір для свиней №28, склади №30 , 31, 33-36, свинарник — хрячник №32 та інші будівлі та споруди  ветеринарної медицини, які на даний час не  експлуатуються.

По пров. Ветеринарний розташоване автотранспортне підприємство  мчп “Ритм” з розташуванням 4-х гаражних боксів . На даний час підприємство не експлуатується .

В зв’язку з тим, що підприємство знаходиться безпосередньо в житловій зоні, проектом пропонується винос даного підприємства на територію комунально-складської зони, а вільну територію використовувати під садибну забудову.

Площа садибної забудови складає 50% всієї території ( 3.4171 га).

Проектом передбачена можливість розміщення  індивідуальної забудови за рахунок скорочення площі території, яка відноситься до зони Г-5 ( торгова зона).

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд розташована в середині кварталу. Інженерно-будівельні вимоги ділянки задовільні. На даний час необхідно передбачити договором сервітуту можливість транспортного під’їзду до ділянки.  Враховуючи переважність забудови індивідуальними житловими будівлями та спорудами , відповідність санітарним та протипожежним нормам, проектом передбачена можливість розміщення  садиби.

На території кварталу проходить разгалуджена мережа інженерних комунікацій – электропостачання, водопостачання і каналізації, газопостачання, теплозабезпечення , комунікації телебачення та зв’язку .

Забезпечення існуючого приватного сектору теплом, каналізацією, водопостачанням та електропостачанням  – вирішується індивідуально, шляхом установок індивідуальніх котлів, пробуренням свердловин, влаштуванням  туалетів та вигрібних ям.

2). Техніко-економічні показники

 Графічні матеріали


 

показники Одиниця

виміру

На даний час 1черга

будівництва

розрахунковий період
Територія в межах проекту га 6.76 6.76 6.76
Площа території під закладами ветлікарні  

га

 

2.92

 

2.92

 

2.92

Площа території під садибною забудовою  

га

  3.4171  

3.4171

 

3.6074

Площа території автотранспортного підприємства «Ритм» га 0,21 0,21 0,21
Кількість садиб шт 21 21 23
Кількість мешканців чел. 64 64 70
Розрахункова щільність забудови % 60.5 60.5 60.5
Озеленення по розрахунку на 1 людину га 0.0384     0,0384       0,0402
Довжина вуличної мережі м    1005 1005 1005

3) Замовник — Виконком Павлоградської міської ради.

Адреса: 51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Соборна, 95. тел:. (+380-5632) 6-04-04.   info@pgvyk.dp.ua

Розробник — Комунальне підприємство «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»

( КП «ПВ АПБ»)

Адреса: 51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Центральна,90.   тел: 050 59 88 350.

Підстава

Рішення сесії Павлоградської міської ради від 21.06.2019р №1701-51/УІІ «Про внесення змін до детального плану території».

4).  Основні техніко-економічні показники, пояснювальна записка, графічні матеріали (схеми) місце розташування території (ділянки), наміри забудови, що відображають зміст містобудівної документації, представлені для ознайомлення в загальнодоступному приміщені Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, Павлоград, вул Соборна, 95, (1-й пов.). Основні положення та ДПТ представлені для ознайомлення в робочі дні з 15.08.2019р. по 15.09.2019р, з 08:00 по 17:00, перерва на обід: 12.00-13.00 Вихідні дні: субота та неділя.

5) Інформація про  посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій та  адресу за якою  можуть надсилатися пропозиції або (зауваження)

Відповідальність за виконання цього рішення покладено на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста               Коценко В.В.

Відділ містобудування та архітектури є структурним підрозділом виконавчого комітету Павлоградської міської ради, до завдань якого належать:
— участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури;
— координація діяльності суб’єктів містобудування щодо забудови територій міста;
— забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, затвердженої містобудівної документації та ін.

Загальне керівництво за виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань екології, землеустрою, архітектури, генерального планування та благоустрою Наумова С.М.

6) Пропозиції та зауваження надаються в письмовій формі (з посиланням на державні будівельні норми, пункти Закону) до Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради, в робочі дні з 15.08.2019р. по 15.09.2019р, з 08:00по 17:00, перерва на обід: 12.00-13.00 Вихідні дні: субота та неділя. тел: 095-775-29-56.  Email: arhitektura_pvlg@i.ua.

 

Строк завершення розгляду пропозицій 15.09.2019р.

(Прохання залишити пропозиції у визначений термін для їх врахування при подальшій розробці проекту. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

 

6-1) Громадські слухання (обговорення) щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні передбачено провести в вівторок 17.09.2019 р. о 15:00 год в міському палаці культури  за адресою: вулиця Центральна, 49, Павлоград, Дніпропетровська область, 51400.
7) Інформацію  стосовно  запланованих  інформаційних  заходів щодо розгляду та оприлюднення проекту містобудівної документації місцевого рівня — «Внесення змін до проекту детального плану території кварталу обмеженого вулицями : Караванченка, Ветеринарна, провулок Ветеринарний. замовником якого є Виконавчий комітет Павлоградської міської ради, можливо дізнатися у представника замовника, а саме відповідальної особи за організацію розгляду пропозицій.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • «Вільні творять майбутнє»
 • Щодо діяльності фтизіатричної служби в м. Павлограді
 • Вітаємо переможців Мистецької школи №2! Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зірковий драйв», м. Запоріжжя
 • Звіт про виконання бюджетних програм та використання бюджетних коштів по сфері охорона здоров’я за 2019 рік
 • Молодість, креативність, енергозбереження. Дні Сталої енергії в Павлограді 2020.
 • «Спортивні досягнення Павлоградщини»
 • Павлоградці вшанували пам’ять загиблих українців
 • Про моніторинг основних показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2019 рік
 • Павлоград приймає гостей з 6 областей
 • Про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах та організаціях м. Павлограда у 2019 р. та завдання щодо його поліпшення у 2020 р.
 • Припинити незаконну реконструкцію житлових квартир.
 • Відбулась нарада з питання будівництва каналізаційного колектору
 • Пройшло засідання по вирішенню питань учасників АТО/ООС
 • Вшануймо пам’ять загиблих українців
 • До уваги павлоградців!