Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Oприлюднення проекту документа державного планування місцевого значення

Декабрь 31st, 2020 Оголошення Вывести на печать

Повідомлення
про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого
значення та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Для ознайомлення громадськості з намірами забудови території, згідно ст.21 ЗУ від 17.02.2011р, № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності» в приміщенні Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Соборна, 95 (каб.100) та на сайті Павлоградської міської ради (розділ «Відділ містобудування та архітектури», підрозділ «Проекти детальних планів територій») оприлюднено проект документу державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме: «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Світличної Ганни, Соборна, Полтавська та річки Вовча, для розміщення багатоквартирного житлового будинку»

1) Зміст містобудівної документації.
1.1. У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Детальний план території може виконуватись для ділянок в межах населених пунктів або поза межами населених пунктів.
1.2. ДПТ виконано згідно:
— Закону Україну «Про регулювання містобудівної діяльності»;
— ДСП №173-96 Державні санітарні правила планування та забудови населених
пунктів;
— ДБН Б.1.1-14:2012. Склад та зміст детального плану території; ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій»;
інших нормативних документів.
1.3. Детальний план території визначає:
— принципи планувально-просторової організації забудови;
— визначення функціонального призначення та параметрів забудови території з метою розміщення об’єкту будівництва;
— визначення планувальної структури, просторової композиції, параметрів забудови, ландшафтної організації проектної території.
— формування пропозицій щодо можливого розташування проектних споруд в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади.
ДПТ складається з графічної та текстової частини проекту. Графічна частина складається зі схем зазначених на аркушах, які уточнюють місце розташування проектної території. Текстова частина складається з пояснювальної записки стосовно проектної території та навколишнього середовища в цілому.
1.4. Зміни, які не передбачені даним детальним планом, щодо вимог до об’ємно-планувальних рішень, нормативних розривів, а також до інженерного обладнання, або до вимушеного відхилення від проекту, допускається приймати з урахуванням відповідних обґрунтувань за узгодженням з відповідними органами державного нагляду та замовника.
Рішення детального плану повинні враховуватись і прийматись за основу при прийнятті рішень органів самоврядування щодо використання територій, при розробленні та видачі містобудівних умов й обмежень та моніторингу реалізації містобудівної документації на наступних стадіях проектування. Територію, визначену детальним планом для містобудівного освоєння, слід використовувати за функціональним призначенням передбаченим проектними пропозиціями містобудівної документації.
1.5. Мета розроблення детального плану замовником — корегування наявної містобудівної документації.
Мета розроблення детального плану інвестором — отримання містобудівних умов та обмежень забудови ділянки, які надаються також на основі містобудівної документації.
1.6. Запропоновані графічною частиною ДПТ параметри об’єкту, визначені на підставі передпроектних пропозицій наданих інвестором до початку розроблення ДПТ.
Відхилення від рішення ДПТ можуть корегуватись на наступних стадіях проектування. Конкретні параметри повинні бути обґрунтовані в технологічній частині робочого проекту (допускається уточнення контуру забудови, уточнення поверховості, благоустрою, що визначаються ескізами намірів забудови та містобудівними розрахунками з відповідною ув’язкою з рішеннями ДПТ) та погоджені відповідно вимог чинного законодавства.
2) Основні техніко-економічні показники проектної території.

ob-20201231

3) Замовник розроблення детального плану — Виконавчий комітет Павлоградської міської ради.
Розробник – ТОВ «АРХРОЗВИТОК» (юридична адреса: вул. Теплична, б.27-а, 2-й пов., оф. № 12, смт. Слобожанське, Дніпровський район, Дніпропетровської області).
Проект розроблений згідно Рішення сесії Павлоградської міської ради Дніпропетровської області № 2245-71/VII від 18 серпня 2020 року, відповідно до завдання на проектування.
4) Основні техніко-економічні показники, пояснювальна записка з розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також графічні матеріали (схеми) з визначеним місце розташування території (ділянки), наміри забудови, що відображають зміст містобудівної документації, представлені для ознайомлення в загальнодоступному приміщені Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Соборна, 95 (каб.100) та на сайті Павлоградської міської ради (розділ «Відділ містобудування та архітектури», підрозділ «Проекти детальних планів територій»).
Основні положення та ДПТ представлені для ознайомлення в робочі дні з 31.12.2020р. по 29.01.2021р, з 08:00по 17:00, перерва на обід: 12.00-13.00. Вихідні дні: субота та неділя.

5) Інформація про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій та адресу за якою можуть надсилатися пропозиції або (зауваження)
Відповідальність за виконання цього рішення покладено на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Коценко В.В.
Загальне керівництво за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Пацко С.Г.
6) Пропозиції та зауваження надаються в письмовій формі (з посиланням на державні будівельні норми, пункти Закону) до приміщення Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради, в робочі дні з 31.12.2020р. по 29.01.2021р, з 08:00по 17:00, перерва на обід: 12.00-13.00. Вихідні дні: субота та неділя. тел: 095-694-29-57. / Email: arhitektura_pvlg@i.ua.
Строк завершення розгляду пропозицій 29.01.2021р.
(Прохання залишити пропозиції у визначений термін для їх врахування при подальшій розробці проекту. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
6-1) Громадські слухання (обговорення) щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні та звіту про стратегічну екологічну оцінку передбачено провести в п’ятницю 29.01.2021р. о 15:00 в міському палаці культури за адресою: вулиця Центральна, 49, Павлоград, Дніпропетровська область, 51400 з дотриманням вимог карантину.
7) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування — Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, не передбачаються.
8) Інформацію стосовно запланованих інформаційних заходів щодо розгляду та оприлюднення проекту містобудівної документації місцевого рівня, замовником якого був Виконавчий комітет Павлоградської міської ради, можливо дізнатися у представника замовника, а саме відповідальної особи за організацію розгляду пропозицій.

Виконавчий комітет Павлоградської міської ради

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Злагоджена робота комунальних підприємств міста
 • Пройшов перший етап засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.02.20 р. № 147 «Про затвердження складу Комісії, Положення про Комісію та Порядку надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку
 • Про забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян м. Павлограда на 2021 рік
 • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 15.01.2021 року
 • Шановні павлоградці! Виконком Павлоградської міської ради проводить вивчення громадської думки стосовно якості надання медичних послуг
 • Інформація щодо епідситуації в місті 14.01.2021 року
 • Ліквідація наслідків сніжної негоди
 • До уваги павлоградців!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 13.01.2021 року
 • конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку