Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

З 2 квітня у Павлограді стартує приписна кампанія до сімейних лікарів.

Март 30th, 2018 Охорона Здоров'я Вывести на печать

30 березня 2018 року у актовій залі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради», відбулась прес-конференція на тему: «Що потрібно знати мешканцям міста про приписну кампанію до сімейних лікарів».
CAM02100В роботі заходу взяли участь начальник відділу охорони здоров’я Герасименко Олена Олександрівна та головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради» Дуднікова Олена Іванівна.
Герасименко О.О. повідомила, що згідно наказу МОЗ «Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну допомогу» №503 від 19.03.2018 р. та наказу МОЗ «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» №504 від 19.03.2018 р., з 2 квітня 2018 року у м. Павлоград розпочинає роботу приписна кампанія до лікарів первинної ланки. В амбулаторіях мешканці міста мають обрати свого сімейного лікаря (терапевта, педіатра) і підписати з ним відповідну Декларацію. У документі будуть вказані реквізити сторін: основні дані про пацієнта (ім’я, прізвище, дата народження, контактні дані, номер паспорту), про лікаря (ім’я, прізвище, інформація про освіту і кваліфікацію, контактні дані тощо), а також про заклад, де працює лікар, чи лікар з приватною практикою (код, інформація про ліцензію тощо).

CAM02117

Начальник відділу охорони здоров’я інформувала, що для заповнення декларації необхідно буде підготувати та надати такі данні: паспортні дані, ІПН, контактний телефон, адреса проживання, реєстрації та адреса електронної пошти (якщо є).
Усю інформацію щодо декларації внесуть до електронної системи, але свій примірник пацієнт (за бажання) може отримати в паперовому вигляді.
Дуднікова О.І. детально зупинилась на правилах проведення приписної кампанії. За бажанням можна буде змінити свого сімейного лікаря і заключити договір з іншим, незалежно від місця проживання та від того де лікар працює – в поліклініці, приватній клініці чи має власну практику, з числа осіб, які зазначені в договорі про медичне обслуговування, укладеному з Національною службою здоров’я України.
Головний лікар ЦПМСД подякувала депутатам Павлоградської міської ради та особисту меру міста Вершині Анатолію Олексійовичу за розуміння важливості питання впровадження реформи в системі охорони здоров’я — за кошти місцевого бюджету буде придбано 54 ноутбуки для сімейних лікарів. Ноутбуки будуть отримані у травні 2018 року.
Олена Іванівна зауважила, що з 15 квітня 2018 року, в рамках реформування медицини, у сімейних амбулаторіях Павлограда запрацює електронна реєстратура.
Фахівці наголосили на тому, що до кінця 2018 року отримати первинну медичну допомогу можуть всі тому немає необхідності обирати лікаря в перші дні дії кампанії. Але якщо пацієнт не заключить договірні відносини із лікарем до 2019 року, то він не зможе отримати лікарняний лист, а за послуги вузького спеціаліста повинен бути сплатити кошти.
По закінченню прес-конференції журналісти місцевих засобів масової інформації мали можливість особисто ознайомитись з принципом підписання електронних декларацій між пацієнтом та лікарем.

Відділ охорони здоров’я
Павлоградської міської ради

Кабінет пропаганди медичних знань
КЗ «ЦПМСД м. Павлоград» ПМР»

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження