Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Сентябрь 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Шановні переселенці!

Ноябрь 14th, 2019 Служби соціального захисту Вывести на печать

Звертаємо Вашу увагу на зміни у порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого КМУ від 01.10.2014р.№505:

— за рішенням комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО грошова допомога може надаватися ВПО з інвалідністю, їх дітям, дітям з інвалідністю та особам, що здійснюють за ними догляд, які перемістилися з населених пунктів Донецької та Луганської областей і не мають можливості повернутися, у тому числі через потребу у тривалій вторинній (спеціалізованій) медичній допомозі або третинній (високоспеціалізованій) медичній допомозі із цілодобовим спостереженням або у зв’язку із загрозою насильства чи психологічною травмою;

— змінено положення щодо граничного загального розміру допомоги для сім’ї: до 3400грн для сім’ї, до складу якої входить одна особа з інвалідністю або дитина з інвалідністю; до 5000грн для багатодітної сім’ї. Загальний розмір допомоги на сім’ю, до складу яких входять двоє і більше осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю), максимальним розміром не обмежується (загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї);

— право на грошову допомогу мають і особи, які досягли пенсійного віку (а не лише ті, хто отримує пенсію, як було раніше);

— право на грошову допомогу мають і учні шкіл, які досягли 18-річного віку та продовжують навчання за денною формою (раніше учні шкіл, які продовжували там навчання після 18 років не мали права на грошову допомогу, тому що після 18 років допомога надавалася лише тим, хто продовжував навчання у закладах вищої або професійно-технічної освіти).

Важливо! Тепер щє в одному випадку з ВПО може стягуватися вже виплачена грошова допомога: у разі виїзду ВПО на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, АР Крим і м.Севастополі та перебування на таких територіях понад 60 днів суми грошової допомоги повертаються за весь період перебування на зазначених територіях.

Нагадуємо, уповноважений представник сім’ї, якому призначено грошову допомогу, зобов’язаний повідомляти УСЗН про зміну обставин (звільнення\працевлаштування, зміна адреси, повернення до покинутого місця постійного проживання, виїзд на постійне місце проживання за кордон, народження дитини та інше), які впливають на призначення грошової допомоги, протягом трьох днів з дня виникнення таких обставин.

 

Управління соціального захисту населення

Павлоградської міської ради

 

Додаткову інформацію ВПО можуть отримати

за адресою: вул.Центральна, 47, м.Павлоград,

Дніпропетровська обл., 51400, каб.22.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Про міський конкурс літературної творчості «Герої рідної землі»
  • До УВАГИ опікуна та піклувальника повнолітньої недієздатної особи та особи, цивільна дієздатність якої обмежена
  • Про надання дозволу на улаштування розв’язки кільцевого типу  на вул.Івана Мазепи в районі будинків № 66а, №51, №71
  • Про погодження на видалення дерева
  • Про погодження на видалення дерев
  • Про погодження на видалення дерева
  • Про погодження на видалення дерева
  • Поточний ремонт дороги по вул. Незалежності в м.Павлоград», Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2025-09-05-012781-a
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 11.01.2023 № 4 «Про формування, облік та надання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»
  • Виконком від 03.09.2025 р
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 14.05.2025р. № 615/0/3-25 ”Про Положення щодо надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста Павлоград” ( з урахуванням внесених змін)
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги