Март 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року

Февраль 27th, 2019 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

__________р. м.Павлоград № __________

Про організацію оздоровлення
та відпочинку дітей влітку 2019 року

Згідно зі ст. 32, ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законами України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”,“Про охорону дитинства”, “Про позашкільну освіту”, Регіональною програмою оздоровлення та відпочинку дітей Дніпропетровської області у 2014-2021 роках, затвердженою рішенням Дніпропетровської обласної ради від 27.12.2013р. №507-23/VІ (зі змінами) та рішенням міської ради від 11.07.2017 р. №724-24/VІІ “Про затвердження міської програми “Розвиток освіти в місті Павлограді на 2018-2020 роки” виконком Павлоградської міської ради відмічає, що в місті проводиться певна робота з впровадження та реалізації сучасної державної політики з метою організації якісного оздоровлення та відпочинку дітей, створення сприятливих умов для їх всебічного розвитку, впровадження інноваційних форм культурно-освітнього виховання.
Планові заходи з організації оздоровлення та відпочинку визначені у 2018 році були виконані.
Забезпечено оздоровленням та відпочинком 7114 дітей, що склало 64,6% від загальної кількості дітей.
У 2018 році з міського бюджету було використано 358,2тис.грн. на оздоровлення у ДЗОВ «Факіл» 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також охоплено організованим відпочинком у пришкільних таборах 4950 дітей.
В 2018році вперше придбано 13 путівок для оздоровлення та відпочиноку дітей пільгових категорій у дитячому закладі “Пролісок” ПрАТ ДТЕК “Павлоградвугілля”. Путівки придбані за кошти місцевого бюджету у розмірі 50% від вартості.

2
За кошти державного та обласного бюджетів оздоровлено 209 павлоградських дітей пільгових категорій у Міжнародному дитячому центрі «Артек», «Артек Лісовий», ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», реабілітаційному центрі дитячого оздоровчого табору «Перлина Придніпров’я», дитячому спортивно-оздоровчому комплексі “Чемпіон”

В місті Павлоград проживає 11 779 дітей віком від 7 до 17 років. Необхідно охопити різними видами оздоровлення максимальну кількість дітей.
На особливому контролі знаходиться питання оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги.
Влітку 2019 року на території міста за рахунок коштів міського бюджету та батьківських коштів будуть працювати 27 таборів з денним перебуванням.

Протягом літа 2019 року в дитячих оздоровчих закладах плануються виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно — оздоровчі та спортивні заходи, які будуть направлені на залучення молоді до здорового способу життя.
З метою підтримки дітей з сімей пільгових категорій, а також попередження дитячої бездоглядності, з 1 червня планується працевлаштування 120 підлітків через «Фонд літнього працевлаштування», який створений при відділі з питань сім’ї, молоді та спорту. На виплату заробітної плати з міського бюджету передбачено 304 тис. грн., що на 60 тис.грн. більше ніж у 2018році.
З метою виконання Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, створення влітку 2018 року належних умов для цього виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити організаційний комітет з координації оздоровчої кампанії влітку 2019 року у складі згідно з додатком.

2. Затвердити склад комісії з перевірки готовності до роботи пришкільних та придошкільних таборів з денним перебування (додається).

3. Затвердити заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року (додаються).

4. Затвердити Перелік структурних підрозділів міської ради, відповідальних за оздоровлення дітей пільгових категорій ( додається).

5. Начальникам відділу освіти Дем’яненко І.В., відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіну О.П, директорам загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, ДЮСШ, КБУ «Фізкультурно-спортивний комплекс ім.Шкуренка» забезпечити роботу 27 таборів відпочинку влітку 2019 року.
Термін виконання: червень -липень 2019р.

3

6. Начальнику відділу освіти Дем’яненко І.В. забезпечити належне медичне обслуговування дітей під час організації літнього відпочинку та оздоровлення.

Термін виконання: червень -липень 2019р.

7. Начальнику відділу освіти Дем’яненко І.В., начальнику відділу культури Селіній В.М., начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіну О.П. забезпечити змістовне дозвілля дітей влітку 2019року.

Термін виконання: червень -серпень 2019р.

8. Начальнику служби у справах дітей Данильчук Н.М., директору Павлоградського міського ЦССДМ Вільховій С.В., старшому інспектору ювенальної превенції сектору превенції Павлоградського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області Горбатюку А.Б. посилити роботу з профілактики безпритульності та бездоглядності серед дітей облікової категорії влітку 2019 року.
Термін виконання: червень -серпень 2019р.
9. Відповідно до діючого законодавства України забезпечити завідувачу відділу ВСП “Павлоградський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ “Павлоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров”я України” Журавлю С.П., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в м. Павлограді Назарець О.С. посилити санітарно – гігієнічний та протиепідемічний нагляд за станом дитячих оздоровчих закладів.

Термін виконання: червень -липень 2019р.

10. Зобов’язати начальника відділу освіти Дем’яненко І.В., рекомендувати начальнику Павлоградського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Миславському О.В., начальнику Павлоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Рибаку В.С. забезпечити:

1) безпеку перевезення дітей до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотньому напрямку, під час екскурсій;
2) контроль за додержанням вимог протипожежної безпеки у місцях оздоровлення і відпочинку дітей;
3) додержання громадського порядку та належну охорону місць оздоровлення і відпочинку дітей;
4) провести інструктажі з директорами пришкільних та придошкільних таборів.
Термін виконання: травень -серпень 2019р.

4

11. В.о. начальника управління комунального господарства та будівництва Голоті Л.Г., начальнику відділу з питань НС та ЦЗН Белякіну В.Ю., директору КП “Затишне місто” Коріневському В.В. вжити необхідні заходи щодо належної підготовки до оздоровчої кампанії майданчиків, скверів та пляжів на території міста.

Термін виконання: до 1 червня 2019 року

12. Начальнику фінансового управління Роїк Р.В., начальнику відділу освіти Дем’яненко І.В. забезпечити своєчасне фінансування витрат, передбачених на організацію літнього відпочинку в пришкільних таборах та придбання путівок в заміські табори.

Термін виконання: червень -липень 2019р.

13. Начальнику фінансового управління Роїк Р.В., начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіну О.П. забезпечити своєчасне фінансування витрат, передбачених для організації роботи “Фонду літнього працевлаштування”.
Термін виконання: червень -серпень 2019р.

14. Начальнику фінансового управління Роїк Р.В., начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіну О.П. забезпечити своєчасне фінансування витрат на оплату послуг басейну водно-спортивного комплексу “Юність” ДП НВО “ПХЗ” під час літніх канікул.

15. Відповідальним за виконання заходів, затверджених цим рішенням,
надавати інформаційно — аналітичні матеріали для узагальнення до відділу з питань сім’ї, молоді та спорту в письмовому та електронному вигляді.

Термін виконання: щочетверга починаючи з
1 червня до 20 листопада 2019 року

16. Начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіну О.П. інформувати Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації про організацію оздоровлення та відпочину дітей в м. Павлоград влітку 2019 року.
Термін виконання: до 1 червня, 1липня,
1серпня, 1вересня, 1 жовтня 2019р.

17. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 28.03.2018р. №177 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018року».

5

18. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на
начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради
Дугіна О.П., контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О.Вершина

Підготував:

Начальник відділу з питань
з питань сім’ї, молоді та спорту О.П.Дугін

Завізували:

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О.О.Шуліка

Керуючий справами виконкому С.М.Шумілова

Начальник юридичного відділу О.І.Ялинний

Додаток 2

Додаток_3

Додаток1

Додаток4

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження