Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про організацію виконання адміністративного стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт

Декабрь 4th, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________ м. Павлоград № _______

Про організацію виконання
адміністративного стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт

Відповідно до п.п. 2 п. “а” ст. 38, ст. 40, ч. 1,2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України від 07.12.2017 р. № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитина на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», Закону України від 03.07.2018 р. № 2475 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», наказу Міністерства юстиції України від 19.03.2013 № 474/5 «Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт», листа Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області від 27.11.2020 № 21/20/8780-20/1 з метою своєчасного виконання постанов суду про накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити перелік об’єктів міста та види робіт для виконання порушниками на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт (додається).

2. Директорам: КП «Затишне місто» Коріневському В.В. та КП «Спеціалізована Агенція Ритуал» Шапкуну В.О.:

1) призначити наказом працівника, відповідального за здійснення контролю за виконанням адміністративного стягнення порушниками та ведення обліку відпрацьованого ними часу. Копії наказів надати до виконавчого комітету Павлоградської міської ради та до Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області;

2) у роботі з порушниками на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт керуватися ст. 3253 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Інформацію про кількість відпрацьованих порушниками годин та їх ставлення до праці своєчасно надавати до Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області;

3) призначити наказом працівника, відповідального за здійснення контролю щодо нарахувань плати порушникам за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 16.12.2019 № 1152 «Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді оплачуваних робіт».

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Шаповала О.М., контроль — на першого заступника міського голови Радіонова О.М.

Міський голова А.О. Вершина

Рішення підготував:

Завідувач сектору взаємодії з
правоохоронними органами
та мобілізаційної роботи
О.М. Шаповал

Рішення завізували:

Перший заступник міського голови О.М. Радіонов

Керуючий справами виконкому
С.М. Шумілова
Начальник юридичного відділу О.І. Ялинний

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
від _________2020 р. № ____

П Е Р Е Л І К
об’єктів міста та види робіт для виконання
порушниками на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт

1. Комунальне підприємство «Затишне місто»
Види робіт: прибирання вулиць міста.

2. Комунальне підприємство «Спеціалізована Агенція Ритуал»
Види робіт: прибирання території міських кладовищ.

Завідувач сектору взаємодії з
правоохоронними органами та
мобілізаційної роботи О.М. Шаповал

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження