Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про організацію виконання суспільно корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт

Декабрь 4th, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

___________ м. Павлоград № ______

Про організацію виконання суспільно корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт

Відповідно до п. п. 2 п. “а” ст. 38, ст. 40, ч. 1,2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», кримінально-виконавчого кодексу України, Кримінального кодексу України, листа заступника голови обласної ради від 07.12.2001 р. № 4/31-1134 щодо видів громадських робіт і місць їх відбування засудженими до покарання у виді громадських робіт, листа Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області від 27.11.2020 № 21/20/8780-20/1 з метою своєчасного виконання вироків суду щодо покарання у виді громадських робіт і виконання засудженими у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити перелік об’єктів міста, де будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та види громадських робіт, які будуть виконувати засуджені безоплатно у вільний від роботи чи навчання час (додається).

2. Директорам КП «Затишне місто» Коріневському В.В., КП «Павлограджитлосервіс» Кравченко О.Ф, КП «Спеціалізована Агенція Ритуал» Шапкуну В.О.:

1) призначити наказом працівника, відповідального за здійснення контролю за відбуванням покарання засудженими та ведення обліку відпрацьованого ними часу. Копії наказів надати до виконавчого комітету Павлоградської міської ради та до Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області;

2) у роботі з засудженими до покарання у виді громадських робіт керуватися ст. 39 Кримінально-виконавчого кодексу України. Своєчасно повідомляти уповноважений орган з питань пробації про ухилення засудженого від відбування покарання та переведення його на інше місце роботи, появу на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку. Інформацію про кількість відпрацьованих засудженими годин, їх ставлення до праці та графіки роботи засуджених до покарання у виді громадських робіт щомісяця (до 3 числа) надавати до Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 26.12.2019 № 1151 «Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт».

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Шаповала О.М., контроль — на першого заступника міського голови Радіонова О.М.

Міський голова А.О. Вершина

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
_________2020 р. № ____

П Е Р Е Л І К
об’єктів міста та види громадських робіт для виконання
засудженими до покарання у виді громадських робіт

1. Комунальне підприємство «Затишне місто»
Види робіт: прибирання вулиць міста.

2. Комунальне підприємство «Спеціалізована Агенція Ритуал»
Види робіт: прибирання території міських кладовищ.

3. Комунальне підприємство «Павлограджитлосервіс»
Види робіт: прибирання вулиць міста.

Завідувач сектору взаємодії з
правоохоронними органами та
мобілізаційної роботи О.М. Шаповал

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження