Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Август 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про початок опалювального сезону 2022-2023 роки для житлового фонду та об’єктів соціальної сфери м. Павлограда

Сентябрь 30th, 2022 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

___________ 2022 р. м. Павлоград № ________

Про початок опалювального сезону
2022-2023 роки для житлового фонду
та об’єктів соціальної сфери
м. Павлограда

Відповідно до пп. 1 п. а ст. 30, ч. 1, 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630, доручення начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації від 16.09.2022р. № 08-29/0/35-22 «Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери, підприємств паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023року» та в зв’язку з погіршенням погодних умов, виконком Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов в закладах соціальної сфери,та у разі, зниження середньодобової температури до + 8 °С протягом трьох днів, керівникам КП «Павлоградтрансенерго» Вечеринському О.І, відділу освіти Дем’яненко І.В., відділу охорони здоров’я Дейнеженко Ю.С., відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Лагно Д.О., відділу культури Шкатулі О.В., Павлоградського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» Кривокобильському В.В. розпочати опалювальний сезон в закладах освіти, охорони здоров’я, спорту та культури.
2. Забезпечити повну готовність систем теплопостачання та у разі зниження середньодобової температури до + 80 протягом трьох днів, керівникам КП «Павлоградтеплоенерго» Ковальчуку П.П., КП «Павлоградтрансенерго» Вечеринському О.І., ТОВ «ТПК ПРОМЛІФТСЕРВІС» Лічману В.В., КП «Павлограджитлосервіс» Кравченко О.Ф., відділу освіти Дем’яненко І.В., відділу охорони здоров’я Дейнеженко Ю.С., відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Лагно Д.О., відділу культури Шкатулі О.В., Павлоградського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» Кривокобильському В..В., головам ОСББ розпочати опалювальний сезон в житловому фонді.

3. Керівникам Павлоградського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» Кривокобильському В.В., Павлогралського району електричних мереж АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» Стаднику К.В., ПрАТ ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» Батурінцю О.В., КП «Павлоградводоканал» Різнику А.В. забезпечити гарантоване безперебійне постачання газу, електричної енергії та холодної води на всі котельні міста.
4. Відповідальність та контроль за проходження опалювального сезону 2022-2023 роки для житлового фонду та об’єктів соціальної сфери м. Павлограда покласти на керівників КП «Павлоградтеплоенерго» Ковальчука П.П., КП «Павлоградтрансенерго» Вечеринського О.І.
5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на керівників ТОВ «ТПК ПРОМЛІФТСЕРВІС» Лічмана В.В., КП «Павлограджитлосервіс» Кравченко О.Ф., відділу освіти Дем’яненко І.В., відділу охорони здоров’я Дейнеженко Ю.С., відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Лагно Д.О., відділу культури Шкатулу О.В., голів ОСББ,
6. Загальне керівництво по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови Радіонова О.М.

Міський голова Анатолій ВЕРШИНА




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Вітання міського голови Анатолія ВЕРШИНИ з Днем незалежності України!
  • Урочистість до Дня Прапора та Дня Незалежності України
  • Привітання міського голови Анатолія Вершини з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України
  • Лауреати міського конкурсу малюнків «Моя рідна Україна»
  • Виконком від 20.08.2025 р
  • Про погодження на видалення дерева
  • Павлоград розширює міжнародне партнерство задля розвитку громади
  • Фестиваль серед ветераныв «Козацьке завзяття»
  • Відбувся традиційний освітянський діалог за участі міського голови Анатолія Вершини
  • Засідання Міської інвестиційної ради
  • Діти чекають патронатних батьків!
  • У бою за Україну загинув наш земляк ФЕДОТОВ Андрій
  • Виконком від 13.08.2025 р
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.01.2025 року № 33/0/3-25 “Про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах та організаціях Павлоградської територіальної громади у 2024 році та завдання щодо його поліпшення у 2025 році”
  • РАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ