Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах та організаціях м. Павлограда у 2019 р. та завдання щодо його поліпшення у 2020 р.

Февраль 20th, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_________2020 р м. Павлоград №_______

Про стан військового обліку військовозобов’язаних
і призовників на підприємствах, установах та організаціях
м. Павлограда у 2019 р. та завдання щодо його
поліпшення у 2020 р.

Згідно з п.п. 1-3 ст. 36, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, законами України «Про військовий обовязок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 (зі змінами), протягом 2019 року Павлоградським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (далі ПОМТЦК та СП) проводились заходи щодо перевірки та поліпшення стану військового обліку військовозобовязаних і призовників та бронювання військовозобовязаних на підприємствах, установах, організаціях м. Павлограда.

Згідно з рішенням сесії Павлоградської міської ради від 19.03.2019 р. № 1562-48/VII “Про затвердження плану перевірки підприємств, установ та організацій м. Павлограда Дніпропетровської області у 2019 р.” з метою покращення стану військового обліку на території міста Павлоградською міською радою, керівниками підприємств, установ, організацій, спільно з ПОМТЦК та СП проведено комплекс заходів, направлених на належне ведення військового обліку та контролю за його станом.

Комісією щодо перевірок стану військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях м. Павлограда в 2019 році було перевірено функціонування системи військового обліку 11 підприємств, організацій та установ.
Керівники шести підприємств:
— ТОВ «Завод «Паволградспецмаш»;
— ТОВ «Бетонярня «БудМайстер»;
— ТОВ «Фабрика дверей «БудМайстер»;
— ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер»;
— ТОВ «Брукланд»;
— ФПК «Лис»
другий рік поспіль не допустили комісію до перевірки стану військового обліку, про що ПОМТЦК та СП було повідомлено Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. План перевірок виконаний частково.
За результатами роботи комісії зроблено висновок, що стан військового обліку на об’єктах перевірки відповідає вимогам законів України, інших нормативно-правових актів.
План звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій з обліковими даними Павлоградського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2019 рік виконаний на 100%. В результаті звіряння було встановлено:
1) більшість підприємств, установ та організацій проігнорували вимоги наказу МОУ від 13.12.2018 року № 627 «Про затвердження переліків військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу і тарифних переліків посад вищезазначених військовослужбовців»;
2) не проводиться звіряння облікових даних «Особових карток працівника» типової форми № П-2 з військово-обліковими документами працівників, що передбачено пунктом 45 Порядку.

На належному рівні організований військовий облік в КЗ «Павлоградська міська лікарня №1», де організований контроль за станом військового обліку.
Попри вимоги щодо покращення стану військового обліку, в КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» військовий облік ведеться з незначними порушеннями вимог законів України, інших нормативно-правових актів.
Відмічається незадовільний стан військового обліку у військовій частині 3024 Національної гвардії України.

Національною поліцією заходи щодо розшуку військовозобов’язаних та призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку не проводяться.

Протягом року робота щодо бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час в підприємствах, що знаходяться на території відповідальності Павлоградського ОМТЦК та СП не проводилась.

Значною мірою на стан військового обліку в м. Павлоград впливають бездіяльність або неналежне виконання покладених на них обов’язків наступними установами:
1)відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Павлоградському, Юр’ївському районах та місту Павлограду;
2)органи досудового розслідування м. Павлограда;
3)Павлоградський міськрайонний суд;
4)керівниками лікувальних закладів м. Павлограда не в повному обсязі виконуються вимоги пункту 64 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних;
5)житлово-експлуатаційні організації м. Павлограда взагалі не виконуються вимоги пункту 65 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.

З метою усунення виявлених недоліків і поліпшення стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов`язаних на підприємствах, установах, організаціях міста виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Взяти до відома інформацію ПОМТЦК та СП про стан військового обліку на території м. Павлограда за 2019 р..

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій:

1) проаналізувати стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників з бронювання військовозобов’язаних на своїх підприємствах, установах, організаціях та терміново вжити необхідних заходів щодо його поліпшення;

2) усунути виявлені комісією недоліки по веденню військового обліку військовозобов’язаних і призовників з бронювання військовозобов’язаних в строки, встановлені ПОМТЦК та СП.

3. Військовому комісару провести контрольні перевірки стану усунення недоліків ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах і організаціях міста. Постійно надавати методичну допомогу з питань військового обліку керівникам підприємств та відповідальним за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах і організаціях.

4. Рекомендувати начальнику Павлоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Сердюку Д.І. спільно із військовим комісаром ПОМТЦК та СП Господом Р.С. відпрацювати дієву систему роботи щодо проведення в установленому законом порядку розшуку, затримання та доставки до ПОМТЦК та СП громадян м. Павлограда, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

5. Керівникам лікувальних закладів м. Павлограда в повному обсязі виконувати вимоги пункту 64 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 (зі змінами).

6. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій та інших організацій, підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків відповідно до розпоряджень ПОМТЦК та СП сповіщати призовників та військовозобов’язаних про їх виклик до ПОМТЦК та СП шляхом вручення повісток.

7. Затвердити склад комісії щодо перевірок стану військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях м. Павлограда в 2020 році (додається).

8. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на військового комісара ПОМТЦК та СП Господа Р.С., контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Радіонова О.М.

Міський голова А.О.Вершина

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Відбулося засідання виконкому
 • Інформація щодо епідситуації в місті 28.01.2021 року
 • Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
 • Служба зайнятості: підтримка бізнесу та збереження робочих місць в період карантину
 • Про підсумки виконання міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Павлограді на 2020-2024 роки» за 2020 рік
 • Про підсумки виконання «Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт у м. Павлограді на 2018-2022 роки» за 2020 рік
 • Інформація щодо епідситуації в місті 27.01.2021 року
 • Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО» ПМР
 • Увага, освітній семінар для підприємців!
 • Про затвердження Положення про конкурс «Еко-торба – життя без сміття»
 • Про затвердження Положення про конкурс відеороликів на тему енергозбереження та енергоефективності серед учнів та студентів закладів освіти м. Павлограда
 • Про проведення Днів сталої енергії в м. Павлограді у 2021 році
 • Про проведення громадських обговорень щодо присвоєння назв вулицям в садівничому товаристві „Чайка “
 • Береги річки Вовча очистили від очерету
 • Пішов з життя Можейко Микола Тимофійович