Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Февраль 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Корисна інформація

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання КП «Павлоградтеплоенерго»

Июнь 26th, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______2020 р. м. Павлоград №_____

Про встановлення тарифів на теплову енергію,
її виробництво, транспортування та постачання
КП «Павлоградтеплоенерго»

Керуючись п.2 ч.«а» ст.28, п.1, ч.«а» ст.30, ст.40, п.2, ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.1, п.5 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», постановою Кабінету міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями), враховуючи звернення КП «Павлоградтеплоенерго» виконком Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити КП «Павлоградтеплоенерго»:
1) тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання згідно з додатком 1;
2) структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання згідно з додатками 2-5;
3) тарифи на теплову енергію для будинків, не обладнаних приладами обліку, згідно з додатком 6.
2. Комунальному підприємству «Павлоградтеплоенерго» (Дубовськой) у разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, зниження якості, зокрема відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних забезпечити споживачам теплової енергії перерахунок розміру плати згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Відповідальність за правильність розрахунків тарифу несе комунальне підприємство «Павлоградтеплоенерго».
4. Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його розміщення в засобах масової інформації.
5. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Барсунянц) розмістити це рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.
6. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконкому Павлоградської міської ради від 01.11.2019 №956 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання КП «Павлоградтеплоенерго»».
7. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень, контроль залишаю за собою.

Додатки 1-6 на сайт

Міський голова А.О. Вершина


































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Відбулася конференція “Збережемо річки Павлоградщини разомˮ
  • До уваги жінок-підприємиць!
  • День заснування Павлоградського історико-краєзнавчого музею
  • Про скликання позачергової 60 сесії міської ради VІІІ скликання
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.03.2021 року № 245 «Про пункти видачі засобів радіаційного і хімічного захисту»
  • Міжнародний день рідної мови
  • У бою за Україну загинув павлоградець Леонід ЩЕРБИНА
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу будівлі по вул.Привітна,24б
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу будівлі по вул.Харківська,8е
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу будівлі по вул.Преображенська,1в
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу будівлі по вул.Підгірна,18б
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу будівлі по вул.Дніпровська,366а
  • Протоколи 57сесії
  • Протоколи 56сесії
  • Протоколи 55 сесії