Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

«Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм питного водоспоживання для населення міста Павлограда»

Апрель 10th, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___р. м. Павлоград №_________

«Про затвердження нормативів
питного водопостачання та норм
питного водоспоживання для
населення міста Павлограда»

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Методикою визначення нормативів питного водопостачання населення, затвердженою наказом Держжитлокомунгоспу вiд 27.09.2005 № 148, Порядком розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107 в зв’язку з необхідністю визначення норм питного водопостачання для населення м. Павлоград, на підставі розрахунків нормативів питного водопостачання для населення м. Павлоград, які виконані ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Затвердити нормативи питного водопостачання та норми питного водоспоживання для населення міста Павлограда та ввести їх в дію з 01.06.2020 р. (додаток 1).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 14.09.2016 р. № 603 «Про внесення змін до рішення виконкому від 27.07.2016 р. № 506 «Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм питного водоспоживання для населення міста Павлограда».
3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства та будівництва Завгородього А.Ю., контроль — на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова А.О. Вершина

Додаток 1 до рішення про затвердження нормативів питного водопостачання та норм питного водоспоживання

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді»
 • Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта — проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді»
 • Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту
 • Про затвердження Порядку використання у 2024 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А7036 Міністерства оборони України)
 • Про затвердження Порядку використання у 2024 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А1302 Міністерства оборони України)
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2024 року № 326/0/3-24
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерева
 • До увагу здобувачі освіти, які мають посвідчення учасників бойових дій
 • Рішення 52сесії VIII скликання
 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання