Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Питання навчання та працевлаштування молоді на зустрічі з представниками Національного фармацевтичного університету.

Октябрь 23rd, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

З метою профорієнтаційної діяльності серед старшокласників та молоді  Павлоградський МРЦЗ співпрацює з багатьма навчальними закладами. Одні з них готують  кваліфікованих робітників, інші — фахівців з вищою освітою. Для отримання повної інформації щодо навчального закладу відбуваються робочі зустрічі фахівців ЦЗ з представниками  ВНЗ.

20171020_143545Так, днями до Павлоградського МРЦЗ завітали представники Національного фармацевтичного університету завідувач кафедри аналітичної хімії доктор хімічних наук професор Гриценко І.С. та кандидат фармацевтичних наук Динник К.В. На зустрічі були обговорені питання співпраці Павлоградського МРЦЗ з НФаУ, проблеми працевлаштування молоді, можливості проведення спільних інформаційних заходів у вигляді зустрічей, уроків, конференцій, важливість надання актуальної та повної інформації про набуття професій та спеціальностей в навчальних закладах.

Учасниками зустрічі було наголошено, що якість підготовки майбутніх фахівців залежить від вірно обраного професійного шляху, якісної підготовки та можливостями працевлаштування після закінчення навчання. Сучасний ринок праці потребує,  в більшості,  кваліфікованих робітників, але великі можливості працевлаштування є також у спеціалістів-інженерів, фахівців з економічних дисциплін, комп’ютерних технологій, аграріїв, логістів,  фармацевтів. Головною  оцінкою  рівня підготовки спеціаліста, а також сучасної освітньої дієздатності навчального закладу є саме оцінка роботодавця.   Затребуваність на ринку праці випускників НФаУ є високою, що доводить конкурентоспроможність рівня їх освітньої та професійної підготовки.

Гості із НФаУ запрошували також всіх бажаючих відвідати День відкритих дверей навчального закладу, які відбудеться 11.11.2017р.

трансляції з web камерПереіменування парків міста. Опитування.
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження

 • Щодо процедури прийняття тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (запит — відповідь)
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Про стан роботи із запитами на публічну інформацію у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради в 2017 році
 • Гала-концерт і церемонія нагородження фестивалю «Різдвяна зірочка»
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”
 • Підвищення мінімальних соціальних стандартів у 2018 році та індексація заробітної плати.
 • Про затвердження фінансового плану КП «Стадіон «Прометей»» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населекння Павлоградської міської ради
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Про роботу відділу містобудування та архітектури за IV квартал 2017р.