Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

В Павлограді спостерігається сезонне зростання захворюваності на ГРВІ

Декабрь 14th, 2017 Охорона Здоров'я Вывести на печать

14 грудня 2017 року в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» пройшла прес-конференція на тему: «Профілактика простудних захворювань та грипу». У заході взяла участь головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» Дуднікова Олена Іванівна.
LydFDJGrWHU
За словами Дуднікової О.І., на сьогоднішній день випадків захворювання на грип у місті Павлограді не зафіксовано. Проте, зараз спостерігається сезонне підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Лікарі центру первинної медико-санітарної допомоги вже протягом місяця ведуть моніторинг захворівших – з 27.10.2017р по всім амбулаторіям міста було зареєстровано 625 випадків захворювання на ГРВІ, з них 495 – діти. З 10.11.2017р відзначається ріст захворюваності – кількість захворівших коливається від 766 до 989 осіб. За останній тиждень (з 08.12.2017р по 13.12.2017р) – 1 000 випадків, з яких 866 – діти. А за шість тижнів усього по амбулаторній службі зареєстровано 5 966 випадків захворювання на ГРВІ, з яких 4 959 – діти.
Серед хворих на ГРВІ по Павлограду діти займають найбільшу питому вагу – 83,1%. Призупинено навчання в 28-ми класах 12 шкіл Павлограда, де питома вага хворих на ГРВІ дітей більше 20%. У ЗШ № 3 та ЗШ № 9 поріг захворюваності перевищив 30%, тому вони були закриті з метою роз’єднання хворих та недопущення епідемії. ЗШ № 3 закрита частково. Лікар відмітила, що хоча і спостерігається підвищена захворюваність на ГРВІ, не треба панікувати, бо це є сезонним явищем.
У цьому році передбачається циркуляція вірусів грипу А/Michigan (Н1N1), A/Hong Kong (Н3N2) , В/Bristbane. Ці групи не є тяжкими, але все одно потрібно бути обачними, бо навіть вони можуть загрожувати ускладненнями у вигляді бронхітів та тяжких форм пневмонії. Необхідно добре піклуватися про своє здоров’я та не допускати занедбаних випадків захворювання, тому потрібно обов’язково проходити огляд у лікаря та не займатися самолікуванням. Особливо обережними необхідно бути батькам хворих дітей, через те, що стан протікання захворювання у дітей може змінюватись швидше, чим у дорослих.
При перших ознаках захворювання необхідно серйозно поставитися до проблеми, залишитися вдома та викликати лікаря. Важливо дотримуватись постільного режиму. Також в обов’язковому порядку – рясне тепле пиття і їжа, багата вітамінами та мікроелементами. Олена Іванівна звернулась до мешканців міста з проханням не купувати медикаменти без призначення сімейного лікаря. Лише після ретельного огляду, лікар може поставити точний діагноз та призначити необхідне лікування.

5j98PGmvrEM
Фахівець наголосила, що насамперед необхідно не допускати захворювання, тому важливі профілактичні заходи, які можна виконувати самостійно:
— обмежити відвідування місць громадського користування і масового перебування людей;
— частіше бувати на свіжому повітрі;
— уникати контактів з хворими, а при необхідності такого контакту носити марлеву пов’язку;
— частіше провітрювати житлові приміщення і проводити в них щоденне вологе прибирання;
— дотримуватись здорового способу життя, режиму праці та відпочинку;
— вживати багату на поживні речовини їжу, особливо на вітамін «С» та фітонциди;
— залишатись фізично активними.
Задля уникнення ускладнень, необхідно зробити щеплення проти грипу в передсезонний період, який вже настав. На сьогодні в аптеках міста доступна вакцина «Ваксі-грип».

Відділ охорони здоров’я

Кабінет пропаганди медичних знань
КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР»

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • 30 серпня 2018 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Про результати впровадження Стратегії розвитку м.Павлоград на період до 2020 р. у першому півріччі 2018 року
 • про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності щодо якого надійшла заява
 • Що стало причиною відсутності водопостачання у Павлограді?
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • До уваги мешканців міста, які мають заборгованість за послуги теплопостачання
 • Виконання міського бюджету за травень 2018 року
 • Виконання міського бюджету за червень 2018 року
 • Виконання міського бюджету за лютий 2018 року
 • Виконання міського бюджету за квітень 2018 року
 • Про зміну поштової адреси
 • Кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до виконавчого комітету Павлоградської міської ради за червень 2018р.
 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці