Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Январь 12th, 2018 Розпорядження міського голови Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.01.2018р. м.Павлоград № 5 — р

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

Керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), пунктом 21 рішення міської ради від 22.12.2017р. № 1003-32/VII «Про міський бюджет на 2018 рік» з метою ефективного використання коштів загального та спеціального фондів бюджету міста, залучення додаткових надходжень до бюджету міста Павлоград:

1. Провести конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році на термін до 20 грудня 2018 року, для цього:

1) затвердити склад конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

2) затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

3) затвердити Умови проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаються).

2. Перерахування тимчасово вільних коштів згідно з договором, укладеним фінансовим управлінням міської ради з банком-переможцем, здійснюється з рахунків міського бюджету, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, на вкладні (депозитні) рахунки, що відкриті фінансовим управлінням міської ради для розміщення таких коштів у банках.

3. Повернення відповідно до умов договору вкладу (депозиту) або його частини із вкладних (депозитних) рахунків у банках здійснюється на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти.

4. Кошти (відсотки), одержані від розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладному (депозитному) рахунку, зараховуються до загального фонду бюджету м. Павлограда за відповідним кодом класифікації доходів і використовуються згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова                          А.О.Вершина


Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Герої рідної землі

Останні надходження

 • Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку використання коштів міського бюджету на надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування м. Павлограда
 • 20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
 • Створення сучасного розвивального простору для дітей завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»
 • Про розподіл житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами з присвоєнням поштових адрес
 • Про присвоєння поштової адреси
 • У Павлограді відбулася всесвітня акція «Хода за свободу»
 • УВАГА!!! КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ
 • Пройшов форум «Громада своїми руками-перспективи розвитку»
 • До уваги суб’єктів господарювання!
 • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ
 • Про погодження умов оренди нерухомого майна
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків