Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Январь 12th, 2018 Розпорядження міського голови Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.01.2018р. м.Павлоград № 5 — р

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

Керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), пунктом 21 рішення міської ради від 22.12.2017р. № 1003-32/VII «Про міський бюджет на 2018 рік» з метою ефективного використання коштів загального та спеціального фондів бюджету міста, залучення додаткових надходжень до бюджету міста Павлоград:

1. Провести конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році на термін до 20 грудня 2018 року, для цього:

1) затвердити склад конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

2) затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

3) затвердити Умови проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаються).

2. Перерахування тимчасово вільних коштів згідно з договором, укладеним фінансовим управлінням міської ради з банком-переможцем, здійснюється з рахунків міського бюджету, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, на вкладні (депозитні) рахунки, що відкриті фінансовим управлінням міської ради для розміщення таких коштів у банках.

3. Повернення відповідно до умов договору вкладу (депозиту) або його частини із вкладних (депозитних) рахунків у банках здійснюється на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти.

4. Кошти (відсотки), одержані від розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладному (депозитному) рахунку, зараховуються до загального фонду бюджету м. Павлограда за відповідним кодом класифікації доходів і використовуються згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова                          А.О.Вершина


Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

трансляції з web камерОбговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Міська бібліотечна акція

Останні надходження

 • Військова частина 3024 відсвяткувала 70 річницю
 • Шановні військовослужбовці!
 • ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м.ПАВЛОГРАДА
 • Пройшов семінар з головами ОСББ
 • Вдячність за небайдужість
 • Про затвердження складу комісії, Положення про комісію з надання адресної одноразової матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально — побутових проблем
 • Подяка і диплом у скарбничку перемог павлоградських колективів
 • Про передачу подвійної громадської вбиральні на баланс КП «Затишне місто»
 • В Павлограді спостерігається зростання кількості пожеж
 • Павлоградський ансамбль танцю «Юність» привіз нагороди з Болгарії
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СЕСІЮ
 • Про надання житлової площі
 • Про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання при міськвиконкомі
 • Результати громадських обговорень
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення КП «Павлоградтеплоенерго»