Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Январь 12th, 2018 Розпорядження міського голови Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.01.2018р. м.Павлоград № 5 — р

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

Керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), пунктом 21 рішення міської ради від 22.12.2017р. № 1003-32/VII «Про міський бюджет на 2018 рік» з метою ефективного використання коштів загального та спеціального фондів бюджету міста, залучення додаткових надходжень до бюджету міста Павлоград:

1. Провести конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році на термін до 20 грудня 2018 року, для цього:

1) затвердити склад конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

2) затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

3) затвердити Умови проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаються).

2. Перерахування тимчасово вільних коштів згідно з договором, укладеним фінансовим управлінням міської ради з банком-переможцем, здійснюється з рахунків міського бюджету, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, на вкладні (депозитні) рахунки, що відкриті фінансовим управлінням міської ради для розміщення таких коштів у банках.

3. Повернення відповідно до умов договору вкладу (депозиту) або його частини із вкладних (депозитних) рахунків у банках здійснюється на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти.

4. Кошти (відсотки), одержані від розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладному (депозитному) рахунку, зараховуються до загального фонду бюджету м. Павлограда за відповідним кодом класифікації доходів і використовуються згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова                          А.О.Вершина


Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Spіvochі-malvi

Останні надходження

 • Зробимо місто зеленим та затишним
 • Проведена комісія з питань захисту прав дитини
 • Увага! Важлива інформація!
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт засудженими до покарання у вигляді громадських робіт
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт особами на яких покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
 • Що потрібно знати про меланому
 • Новини від 19.04.2018
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград
 • До уваги павлоградців!
 • Роз’яснення щодо проведення приписної кампанії до сімейних лікарів
 • Про надання дозволу на облаштування пішохідного переходу на вул. Комарова в районі будинку №19
 • Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків
 • Про запровадження закупівлі енергосервісу та затвердження базових річних рівнів споживання електричної енергії системи зовнішнього освітлення м. Павлограда
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 27.09.2017 р. № 663 «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконкомі Павлоградської міської ради»
 • Про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та попередження нещасних випадків на воді в весняно-літній період 2018 року