Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Фахівці служби зайнятості організували прес-тур на ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»

Сентябрь 27th, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

25 вересня фахівцями Павлоградського міськрайонного центру зайнятості проведено прес-тур на ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з метою ознайомлення широкого загалу з особливостями діяльності підприємства, його виробництвом, перспективами розвитку, співпрацею із службою зайнятості, потребою у кадрах та можливістю працевлаштування на вакантні посади. У рамках заходу також були проведені День відкритих дверей та Ярмарок вакансій для безробітних, учасниками якого стали більше 50 осіб.
«На сьогодні ПрАТ „ДТЕК Павлоградвугілля” є найбільш вагомим ринкоутворюючим підприємством Павлоградського регіону, на якому працює більше 30% працездатного населення.», — розпочала захід заступник директора Павлоградського міськрайоного центру зайнятості Олена Нешко. Звернула увагу на те, що однією з найгостріших проблем сьогодні є брак кваліфікованих робітничих кадрів.
Презентувати роботу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» випала честь почесному працівнику Віктору Пільгую, який розповів про історію створення та розквіту підприємства. Підприємство нараховує 5 відокремлених структурних підрозділів (шахтоуправлінь до складу кожного з яких входить по 2 шахти) та 11 філій транспортної, виробничої та соціальної інфраструктури. Розмір заробітної плати та соціальний пакет на підприємствах є одними з найкращих. Керівництво ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» надає велике значення матеріальному стимулюванню персоналу як фактору посилення внутрішньої мотивації і зацікавленості в підвищенні ефективності праці. «У нас є позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості, коли майбутні співробітники приходять за направленням центру зайнятості на співбесіду і залишаються працювати у великому, згуртованому колективі «ДТЕК Павлоградвугілля», — сказав Віктор Пільгуй.
В ході проведення прес-туру директор Філії «ВТП «Павлоградвантажтранс» Олег Трибіс, розповів що підприємство здійснює свою діяльність в сфері важкого залізничного транспорту. Ознайомив присутніх з графіком роботи, умовами і формами оплати праці. Розповів присутнім, що здійснюється набір працівників за наступними посадами: машиніст тепловоза, оглядач-ремонтник вагонів, монтер колії.
Презентація вакансій Філій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» «ЦЗФ Павлоградська» та «Павлоградське управління матеріально технічного постачання» пройшла дуже цікаво та інформативно завдяки слайд-шоу, підготовленому спеціалістами підприємства. Велика увага була приділена наступним професіям: машиніст конвеєра, машиніст установок збагачення та брикетування, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, слюсар-ремонтник, стропальник, столяр будівельний, токар, підсобний робітник.
Протягом проведення заходу були представлені і інші підприємства акціонерного товариства: Філія «ПРУВОКС», Філія «Павлоградське енергопідприємство», Філія «Павлоградська автобаза».
Закінчився прес-тур запрошенням зацікавлених в працевлаштуванні осіб на співбесіду безпосередньо на підприємства ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».
За результатами проведеного заходу пройшло обговорення основних напрямків співпраці, шляхів вдосконалення форм та методів роботи Павлоградського МРЦЗ та ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», які сприятимуть оперативному та якісному укомплектуванню заявлених вакансій як за основними професіями, пов’язаними з видобутком вугілля, так і за допоміжними професіями.

 

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-0ba30f5dd87b23fc7e5e48509670d7dc-V

Останні надходження

 • Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
 • Про переведення з житлового фонду міста
 • Розпочато перший етап навчання щодо запобігання та протидії насильству у м. Павлоград за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Запрошення на театральну прем’єру
 • Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік
 • Про скликання 46 сесії міської ради VІІ скликання
 • Бібліотека разом з громадою проти насильства
 • Усі на ковзанку!
 • Відділ з економічних питань інформує