Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Обговорення питань надання соціальних послуг дітям-сиротам

Декабрь 1st, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

20171130_133216Днями фахівці Павлоградського міськрайцентру зайнятості брали участь у роботі круглого столу з питань надання комплексу соціальних послуг дітям, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
Круглий стіл на тему «Підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів». відбувся в інтернатному відділенні ЗШ №18 м. Павлограда.
Метою даного заходу було надання дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів, комплексу соціальних послуг, зокрема інформаційних, юридичних, соціально-педагогічних, медичних, спрямованих на допомогу в набутті навичок самостійного життя, формування відповідальності, підготовки до виконання відповідних соціальних функцій в суспільстві.
В роботі круглого столу брали участь представники міських соціальних служб і відомств: міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міського відділу освіти, центру зайнятості, лікарі, вчителі та вихователі, які опікуються дітьми-сиротами, а також учні випускних та старших класів, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
На заході були розглянуті наступні питання: соціально-правовий захист дітей, основні положення Державної програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які потрапили в складні життєві обставини, збереження здоров’я як передумови повноцінного морально-психологічного, соціального та духовного розвитку людини, захист житлових прав дітей, питання отримання соціально житла, питання професійного самовизначення.
Фахівець центру зайнятості наголосила, що професійне самовизначення дитини, в особливості дитини — сироти – це складний процес розвитку молодої людини. Для кращого усвідомлення учнями рівня відповідності своїх професійних і особистісних якостей вимогам майбутньої трудової діяльності, самовизначення в світі професій спеціалістами Павлоградського міськрайцентру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота. Це уроки про можливості вибору свого професійного майбутнього, зайнятість молоді, тестування з метою визначення професійних схильностей, знайомство зі світом професій, перегляд відеофільмів та відеороликів про професії, участь у Скайп — конференціях з навчальними закладами.
Діти задавали багато питань, що стосуються їх теперішньої ситуації та майбутнього та отримували повні відповіді від представників служб і відомств.
Учасники відзначили важливість та своєчасне проведення заходу.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Про підготовку і проведення заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 • ЗВІТ про витрачання коштів міського бюджету за 2018 рік відділом по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради
 • Оголошення Павлоградської загальноосвітньої школи I –III ступенів № 19
 • Святкуємо Водохреща безпечно
 • Павлоградські спортсмени стали переможцями чемпіонату Дніпропетровської області з дзюдо серед кадетів
 • Про засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Павлоград
 • Про стан організаційно-кадрової роботи відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому у 2018 році
 • Виконком від 09.01.19р.
 • До побачення, ялинко!
 • Про надання адресної матеріальної допомоги особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, на вирішення соціально-побутових проблем
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за грудень 2018 рік
 • Про ставки єдиного податку в 2019 році
 • «Про затвердження Положення про надання платних соціальних послуг, які надаються комунальною установою «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
 • Про затвердження Положення про комісію по розгляду питання звільнення громадян, що мають рідних від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах територіального центру