Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує проведення конкурсного відбору

Сентябрь 26th, 2018 Центр зайнятості Вывести на печать

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує проведення конкурсного відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг
Для забезпечення індивідуального та адресного підходу до надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг населенню Павлоградський міськрайонний центр зайнятості оголошує конкурсний відбір надавачів послуг у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.
Пропозиції про участь у конкурсному відборі надавачів послуг – суб’єктів підприємницької діяльності, навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні групові інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги (далі – конкурсний відбір) приймаються з 09-00 години 26 вересня 2018 року до 17-00 години 09 жовтня 2018 року за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Світличної Ганни, б. 55, контактний телефон (066) 1152908.
Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами:
1. Копія виписки/витягу із Єдиного державного реєстру із зазначенням основного виду економічної діяльності – провадження інформаційної діяльності за відповідними напрямками
2. Цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги
3. Інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг.
4. Наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.
Перелік категорій клієнтів служби зайнятості — отримувачів послуг:
— безробітні особи;
— безробітна молодь віком до 35 років;
— безробітні особи, які проживають в сільській місцевості;
— безробітні жінки;
— безробітні особи з особливими потребами;
— безробітні особи, які мають тривалу перерву в роботі;
— безробітні особи віком старше 45 років;
— безробітні особи з числа внутрішньо переміщених;
— безробітні демобілізовані учасники АТО;
— жителі об’єднаних територіальних громад.
Напрями послуг, за якими здійснюється конкурсний відбір:
— Проведення мотиваційних та психологічних семінарів, тренінгів з техніки пошуку роботи;
— Проведення семінарів, тренінгів, інформаційних та консультаційних заходів для окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці;
— Проведення семінарів, тренінгів з оволодіння додатковими компетентностями з метою адаптації до сучасних умов ринку праці;
Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: «На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг».
Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.
Засідання комісії з відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 10 жовтня 2018 року о 09.00 годині за адресою: Дніпропетровська обл., м.Павлоград, вул. Світличної Ганни, б. 55.

Для участі у розкритті конвертів з пропозиціями надавачів послуг запрошуються суб’єкти, що подали пропозицію на участь у відборі. Участь є добровільною та не впливає на результати відбору.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-0ba30f5dd87b23fc7e5e48509670d7dc-V

Останні надходження

 • Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
 • Про переведення з житлового фонду міста
 • Розпочато перший етап навчання щодо запобігання та протидії насильству у м. Павлоград за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Запрошення на театральну прем’єру
 • Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 1006-32/VІІ „Про міський бюджет на 2018 рік” (з урахуванням змін)
 • Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік
 • Про скликання 46 сесії міської ради VІІ скликання
 • Бібліотека разом з громадою проти насильства
 • Усі на ковзанку!
 • Відділ з економічних питань інформує