Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Профінформаційний семінар для батьків

Сентябрь 19th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

Важливим аспектом діяльності фахівців центру зайнятості є робота з батьками дітей, які навчаються в освітніх закладах різного рівня. Восени Фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості долучилися до проведення батьківських зборів, які проходили у загальноосвітній школі №16 м. Павлограда. Метою заходу було ознайомлення батьків старшокласників із послугами служби зайнятості та роз`яснення основних профорієнтаційних підходів, що направлені на правильний вибір дітьми майбутньої професії.
Фахівці центру розповіли про стан ринку праці у регіоні, про ті професії та спеціальності, які сьогодні затребувані роботодавцями. Присутніх ознайомили із послугами, які може отримати молодь у центрі зайнятості: професійне навчання, консультування за допомогою профдіагностичних методик, участь у різноманітних семінарах і тренінгах, професіографічні екскурсії на підприємства міста тощо. Наголошено, що якісну освіту та затребувану робітничу професію можна отримати у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості працює кабінет з профорієнтації, де можна ознайомитися із змістом професій, учбовими закладами та пройти он-лайн тестування. Фахівці Павлоградського центру зайнятості презентували нову профорієнтаційну он-лайн платформу для молоді — « Моя професія: консультаційна мережа». Також у цьому кабінеті проходять он-лайн зустрічі випускників шкіл із представниками ВУЗів Дніпропетровської області.
Увагу батьків було закцентовано на тому, що саме вони відіграють одну із найважливіших ролей у знайомстві дитини зі світом професій та поняттям про кар`єру. Адже дорослі повинні донести дітям, що вибір професії, один із головних чинників того, як складеться їх подальше життя, професійний шлях. Наприкінці заходу зроблено висновки, що розумні та виважені поради батьків допоможуть дітям правильно обрати свій професійний шлях. Професійну допомогу щодо вибору майбутньої професії діти та їх батьки завжди також можуть отримати у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості.

трансляції з web камер


























Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження