Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Профорієнтаційний урок в КЗО «Навчально-реабілітаційний центр ДОР»

Апрель 24th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

В сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема, шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. Проведення профорієнтаційних заходів сьогодні гарантує високий рівень професійної культури молоді в дорослому житті.
Профорієнтаційна та просвітницька робота проводиться з учнями загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл-інтернатів. Так, днями фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відвідали учнів
КЗО «Навчально-реабілітаційний центр ДОР». З метою поглиблення у школярів знань про світ професій для учнів старшої шкільної ланки проведено профорієнтаційний урок.
З вітальним словом до присутніх звернулася провідний фахівець з профорієнтації ПМРЦЗ О.Кочеткова. Вона наголосила, що служба зайнятості сприяє працевлаштуванню всім особам, але наразі особливо важливою є увага держави і служби зайнятості до професійної орієнтації молоді.
Під час проведення уроку школярі дізналися про сучасний ринок праці, ознайомились зі світом професій, можливостями служби зайнятості в допомозі у виборі професії.
У процесі спілкування школярам презентовано профорієнтаційну платформу державної служби зайнятості для учнівської молоді «Моя професія: консультаційна мережа», продемонстровано анімаційні профорієнтаційні відеоролики, яскраві описи професій та надано інформацію про проходження навчання та здобуття робітничої професії у спеціалізованих закладах освіти.
Педагогічним працівникам було надано інформацію щодо значення профорієнтації в шкільному віці, взаємодії школи та служби зайнятості з питань профорієнтації учнів, та поінформовано про послуги державної служби зайнятості зайнятому та незайнятому населенню.
У свою чергу вчителі подякували гостям за візит та позитивно відзначили мотиваційний аспект проведеного заходу. Адже учні отримали корисну інформацію, яка допоможе зробити вірний вибір майбутнього фаху.
Учасники заходу були дуже вдячні фахівцям Павлоградського міськрайцентру зайнятості та чекають нових профорієнтаційних зустрічей.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження