Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Резюме – крок до працевлаштування

Сентябрь 19th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

 

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості, як і інші центри зайнятості Дніпропетровської області, підключився до пілотного проекту з впровадження Інституту консультанта роботодавця, головною метою якого є відпрацювання нових підходів взаємодії з роботодавцями для забезпечення якісного добору працівників.
Для ефективної взаємодії центру зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, використовуються як новітні розробки та підходи так і класичні, що добре зарекомендували себе на ринку праці. Прикладом поєднання яких є використання резюме (відеорезюме) , що дозволяє підвищити рівень керованості процесом відбору кандидатів та оцінити претендента на вакансію з точки зору професійних та особистісних якостей.
Професійно складене резюме — сучасний рекламний документ, за допомогою якого особа може звернути на себе увагу, зацікавити роботодавця своїми можливостями та професійними якостями.
З метою максимального розкриття професійних якостей та відповідності шукача роботи вимогам роботодавця, фахівці Павлоградського центру зайнятості проводять семінарські заняття за темою «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме». Учасники заходу ознайомлюються з основними правилами складання резюме, його видами та структурою, вчаться аналізувати типові помилки при його написанні, а також мають змогу скласти власне резюме або записати відеорезюме. За допомогою останнього роботодавець може побачити реальну людину, це чудовий спосіб презентувати себе роботодавцю, глибше розкрити свої сильні сторони, досвід, навички, інтереси та вміння. Тобто підготовка резюме є одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Від того, наскільки вдало складене резюме, буде залежати шлях до працевлаштування.
Позитивний прикладом того, як якісно складене резюме стало вирішальним на шляху до працевлаштування є історія мешканки міста Павлограда Ольги, яка звернулася до центру зайнятості з метою пошуку роботи. Жінка має професійно — технічну освіту, досвід роботи продавцем непродовольчих товарів. Відвідавши профконсультаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме», вона зацікавилася можливістю створення оригінального резюме, як власної візитної картки на ринку праці. За допомогою фахівців Павлоградського центру зайнятості Ольга склала резюме, яке було запропоновано на розгляд роботодавцеві ПП ФІРМА «ПРОДМАРКЕТ» на заявлену вакансію «продавець продовольчих товарів». Ольгу було запрошено на співбесіду з роботодавцем, яку вона пройшла успішно. З жінкою також проведено професійний відбір (на замовлення роботодавця) для з`ясування наявності професійно важливих якостей. За результатами психодіагностики Ользі було рекомендовано стажування на робочому місці для вдосконалення професійних навичок за професією «продавець» з подальшим працевлаштуванням.
Таким чином співпраця, ефективна взаємодія між роботодавцями, центром зайнятості та безробітними є важливою та необхідною складовою для забезпечення якісного добору працівників та ефективного працевлаштування осіб, що шукають роботу.

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження