Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Скайп-зустріч учнів школи №17 та представників ДВПУ

Декабрь 8th, 2017 Центр зайнятості Вывести на печать

Днями у рамках профорієнтаційного проекту Дніпропетровського обласного центру зайнятості «Професія поряд» на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбулася скайп — зустріч учнів 10-го класу ЗШ№17 із представниками вищого професійного училища будівництва м. Дніпро. В зустрічі брали участь школярі, які бажали ознайомитися із закладами профтехосвіти, відвідати їх та, в подальшому, навчатися. Метою заходу було розширення уявлення та поінформованості учнів випускних класів щодо особливостей робітничих професій та можливостей навчання.
Захід проводився в приміщенні Павлоградського МРЦЗ. Упродовж зустрічі учні слухали виступи викладачів навчального закладу про умови вступу та навчання, були візуально присутніми у навчально-виробничих майстернях, на майстер-класах. Про перспективи професій розповідали також кращі учні училища, які є переможцями конкурсів та олімпіад.
Училище здійснює навчання кваліфікованих фахівців за різними спеціальностями: муляр, монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник та інші.
Представники закладу акцентували увагу хлопців та дівчат на тому, що даний навчальний заклад став справжнім осередком освіти будівельників області, а його колектив постійно і наполегливо працює над удосконаленням підготовки кваліфікованих робітників, зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь. До того ж, щоб здійснювати якісне та сучасне навчання, викладачі використовують новітні технології під час занять. Це дає можливість студентам всебічно розвиватися та здобувати новітні знання. Потенційним абітурієнтам розповіли також про матеріально-технічну базу закладу та зміст виховної позааудиторної роботи із студентами.
Викладачі училища зазначили, що на сьогодні саме представники робітничих професій користуються найбільшим попитом на ринку праці. Навчальний заклад готовить професіоналів, які досить швидко знаходять роботу на великих підприємствах міста Дніпро та регіону.
Учні ДВПУ наглядно презентували робітничі професії, розповіли про матеріально-технічну базу закладу. Училище має сучасно обладнані майстерні, лабораторії, комп`ютерні класи. В ході зустрічі школярі задавали питання та отримували відповіді. Випускників, перш за все, цікавили умови вступу та можливості подальшого працевлаштування, особливості виплати стипендії та поселення у гуртожитку. Декілька хлопців та дівчат виказали бажання відвідати День відкритих дверей ДВПУ.
Учасники заходу висловили думку, що цей профорієнтаційний проект допоможе школярам ознайомитися з навчальними закладами Дніпропетровської області, розширити свої можливості у виборі професійного шляху.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Про підготовку і проведення заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 • ЗВІТ про витрачання коштів міського бюджету за 2018 рік відділом по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради
 • Оголошення Павлоградської загальноосвітньої школи I –III ступенів № 19
 • Святкуємо Водохреща безпечно
 • Павлоградські спортсмени стали переможцями чемпіонату Дніпропетровської області з дзюдо серед кадетів
 • Про засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Павлоград
 • Про стан організаційно-кадрової роботи відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому у 2018 році
 • Виконком від 09.01.19р.
 • До побачення, ялинко!
 • Про надання адресної матеріальної допомоги особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, на вирішення соціально-побутових проблем
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за грудень 2018 рік
 • Про ставки єдиного податку в 2019 році
 • «Про затвердження Положення про надання платних соціальних послуг, які надаються комунальною установою «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
 • Про затвердження Положення про комісію по розгляду питання звільнення громадян, що мають рідних від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах територіального центру