Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

Актуальні питання внутрішньо переміщених осіб

Сентябрь 9th, 2016 Пенсійний фонд Вывести на печать

До Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області надходять числені запити щодо пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб. Надаємо відповіді на найбільш поширенні питання.
Питання 1.
Чи можливо за зверненням родичів пенсіонера або за довіреністю поновити виплати пенсії на підконтрольній території?
Відповідь 1.
Заяву про запит пенсійної справи внутрішньо переміщена особа подає особисто в орган, що призначає пенсію, за фактичним місцем проживання.
Питання 2.
Який порядок виплати допомоги на поховання пенсіонерів, які перебували на обліку в управліннях Пенсійного фонду України на тимчасово окупованій території України?
Відповідь 2.
Якщо померлий пенсіонер на час смерті не перебував на обліку в управлінні Пенсійного фонду України на підконтрольній території, виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії померлого здійснює управління ПФУ на території, контрольованій українською владою, в яке звернулись особи, які мають право на отримання таких виплат відповідно до законодавства.
Крім заяви про виплату допомоги на поховання потрібно надати витяг із Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть, виданий територіальним органом Міністерства юстиції України.
Питання 3
Чи потрібно надавати в управління Пенсійного фонду довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, якщо пенсіонер з 2014 року отримував пенсію на непідконтрольній території?
Відповідь 3
Даній категорії пенсіонерів пенсію виплачували до 01.02.2015 р. без надання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Для поновлення виплати пенсії, призупиненої з 01.02.2015 р. у зв’язку з відсутністю реєстрації як внутрішньо переміщеної особи, пенсіонер має звернутись в територіальний орган соціального захисту населення та отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Питання 4.
Куди необхідно звертатись пенсіонерам, які переселилися з непідконтрольної українській владі території для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування та які документи потрібно надати?
Відповідь 4.
Перше, що слід зробити, — стати на облік як внутрішньо переміщена особа.
По друге, потрібно звернутися в територіальне управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання, надати заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
До заяви додаються копії документів, що засвідчують особу пенсіонера (паспорт, пенсійне посвідчення), копія ідентифікаційного номера та заява про перерахування пенсії на рахунок в АТ «Ощадбанк»
Орган Пенсійного фонду України складає та направляє до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення списки осіб, які звернулися за призначенням (відновленням) пенсійних виплат, для розгляду на Комісіях з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
На підставі рішення Комісії управління Пенсійного Фонду призначає (відновлює) пенсійні виплати.
Питання 5.
Як здійснюється виплата пенсій після прийняття рішення про їх поновлення або призначення?
Відповідь 5.
Виплата внутрішньо переміщеним особам здійснюється шляхом зарахування коштів на платіжну картку Ощадбанку, що видається пенсіонеру за умови надання ним відповідного пакета документів у відділення Ощадбанку за місцем реєстрації.
Внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсії через установи інших банків або відділення поштового зв’язку, потрібно відкрити рахунок для виплати пенсії в АТ «Ощадбанк» та надати заяву про зарахування пенсії на цей рахунок до територіального управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання.
Для ідентифікації одержувачів соціальних виплат, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення соціальних виплат здійснюється емісія платіжних карток із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Така картка одночасно є пенсійним посвідченням.
Для оформлення платіжної картки, яка є пенсійним посвідченням, внутрішньо переміщеній особі слід звернутись в управління Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку із документами, що посвідчують особу, довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фотокарткою та заповнити в органі Пенсійного фонду відповідну заяву.

Коваленко Г.В. – начальник відділу обслуговування громадян

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про визначення місця дислокації пересувних тимчасових споруд для виставки-ярмарку виробів, зроблених власноруч
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • Про перейменування об’єктів топонімії м. Павлограда
  • У бою за Україну загинув наш земляк Макаренко Владіслав
  • У бою за Україну загинув наш земляк Бондарєв Андрій
  • Запрошуємо на безкоштовні навчальні програми для ведення бізнесу
  • ПАВЛОГРАД ЗНОВУ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ
  • До уваги випускників шкіл та коледжів!
  • Від отриманих у бою за Батьківщину поранень помер наш земляк Усякий Олег
  • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування
  • Проекти 50 сесії
  • Про перейменування та приведення до мовних стандартів об’єктів топонімії м. Павлограда
  • Повідомлення про позачергову сесію