Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград.

Январь 11th, 2018 Архітектура Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

27.12.2017 р. м .Павлоград № 933

Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Згідно з статтями 37, 40, 59 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні “, керуючись частиною 5 статті 3, статтею 4 Закону України „ Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій “, пунктом 5 Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989, з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо назв парків, скверів, бульварів, м. Павлоград та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести громадські обговорення щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград, визначених у додатку до цього рішення.
2. Оприлюднити на офіційному сайті м. Павлоград інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград, визначених у додатку до цього рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.
3. 3. Пропозиції громадськості розглядаються та приймаються згідно з Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989.
4. Провести інформаційні заходи:
1) повідомити через засоби масової інформації про початок, строки і порядок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості;
2
2) провести узагальнення підсумків розгляду пропозицій громадськості 02 березня 2018 року о 15.00 в будівлі закладу культури за адресою: 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Центральна, 49;
5. Відділу містобудування та архітектури (Коценко В.В.) опрацювати пропозиції громадськості, оприлюднити результати в засобах масової інформації та надати їх на розгляд Павлоградській міській раді.
6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Коценко В.В., контроль — на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова                                                  А.О. Вершина


 

Пропонуемо Вам прийняти участь у голосуванні щодо пропонуємих назв.

№ з/п Пропоновані назви топонімічних об’єктів Фото Обґрунтування Опитування
1 Парк ім. 18 вересня Фото 1
фото 2
18 вересн 1943 р. м Павлоград було звільнено від фашиських загарбників
Загрузка ... Загрузка ...
2 Бульвар Озерний фото 1
фото 2
Між вулицями Центральна та Харківська. Пропонується відповідно назві вулиці Озерна на якій він знаходиться
Загрузка ... Загрузка ...
3 Парк ім.Комарова фото Відповідно назві вулиці Комарова на якій він знаходиться.
Загрузка ... Загрузка ...
4 Парк ім.Машинобудівників фото Відповідно до зазначеного району в якому знаходиться цей парк
Загрузка ... Загрузка ...
5 Парк Дружби фото В районі вул.Нова. Безкорисливі взаємовідносини між людьми, засновані на довірі, щирості, взаємних симпатіях, спільних інтересах і захопленнях
Загрузка ... Загрузка ...
6 Сквер Сосновий фото В районі вулиці Войнової. На зазначеній місцевості переважно росте сосна.
Загрузка ... Загрузка ...
7 Алея ім. 80річчя Дніпропетровської обл. фото Алея знаходиться між вулицями Героїв України та Заводська. На честь 80річчя Дніпропетровської області
Загрузка ... Загрузка ...

Громаді міста пропонується надати свої альтернативні назви.

Пишіть нам свої варіанти назв на arhitektura_pvlg@i.ua

Начальник відділу містобудування
та архітектури – головний архітектор міста                            В.В. Коценко

трансляції з web камерПереіменування парків міста. Опитування.
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, — такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

ПРО НОВИЙ РОМАН:

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, — йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

БУКТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/WkWTxYPOcs8

ПРО ТУР:

«Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Повний розклад туру: тут goo.gl/kQZyB5

Офіційний хештег туру: #100містНОІМ
Організатор туру: Мистецьке об’єднання «стендаЛь»
Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua»

Останні надходження

 • Щодо процедури прийняття тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (запит — відповідь)
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Про надання матеріальної допомоги
 • Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в Афганістані
 • Про виділення щомісячної матеріальної допомоги
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Про стан роботи із запитами на публічну інформацію у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради в 2017 році
 • Гала-концерт і церемонія нагородження фестивалю «Різдвяна зірочка»
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”
 • Підвищення мінімальних соціальних стандартів у 2018 році та індексація заробітної плати.
 • Про затвердження фінансового плану КП «Стадіон «Прометей»» Павлоградської міської ради на 2018 рік
 • Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населекння Павлоградської міської ради
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Про роботу відділу містобудування та архітектури за IV квартал 2017р.