У бібліотечних закладах КЗ «Павлоградська МЦБС» міста пройшла інформаційна кампанія до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
В Центральній дитячій бібліотеці міста відбувся піратський квест «Мапа скарбів». На захід запросили головного спеціаліста Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги — Галину Некоз. Вона спробувала в ігровій формі привернути увагу дітей до глобальної проблеми торгівлі людьми. Розповіла про важке становище жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
В Центральній міській бібліотеці відбувся кіноперегляд мультфільму «Дві маленькі дівчинки». Це короткометражний анімаційний фільм, заснований на реальних історіях двох молодих дівчат, які були жорстоко обмануті близькими людьми та проти їх волі вивезені за кордон, де потрапили в рабство.
З метою привернення уваги громадськості до цієї теми Всевікова бібліотека сімейного читання №2 «ДіМ» провела ряд інформаційних заходів.
Зокрема, бібліотекарі абонементу представили користувачам інформ-хвилинку «Людина не товар!», де кожен користувач отримав можливість ознайомитися з правовими нормами українського та європейського законодавства із протидії торгівлі людьми, статтями з правових збірників та періодичних видань. Відбулася вулична акція з розповсюдженням інформаційних пам’яток «Кожен має право на допомогу» з метою пропагування шанобливого ставлення до людей похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями, сімейних цінностей, протидії торгівлі людьми, насильству в сім’ї, гендерної рівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Проведено відеозастереження «Торгівля людьми — це сучасна форма рабства», де учасники заходу дізнались про види торгівлі людьми, такі як: примусова праця, жебрацтво, вилучення і трансплантація органів, «кіднепінг» тощо.
Бібліотекарі БСЧ №3 провели тематичну зустріч з користувачами та долучились до перегляду фільму «Станція призначення життя», де вони мали змогу дізнатися більш детальніше про цю проблему та ознайомитися з правовими нормами українського та європейського законодавства з цього питання.
Давайте об’єднаємо наші зусилля для протидії цьому ганебному явищу! Давайте скажем «НІ» сучасному рабству! Бережіть себе та своїх близьких!