Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Декабрь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Новини Дніпропетровщини 28.05.2012

Май 29th, 2012 Новини Вывести на печать

Інформація про стан потерпілих
За даними головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації станом на 9:00 29 травня на стаціонарному лікуванні перебувають 2 потерпілих внаслідок вибухів 27 квітня. Потерпілі знаходяться в обласній лікарні ім. Мечникова.
Стан потерпілих задовільний.
За завданням губернатора Олександра Вілкула всі постраждалі у повній мірі забезпечені необхідною медичною допомогою та вже отримали грошові виплати на свої рахунки.

ПРЕС-РЕЛІЗ Дніпропетровськ, 29 травня 2012 року
На Дніпропетровщині урочисто відзначено Міжнародний день миротворців ООН
За дорученням губернатора Олександра Вілкула перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний вручив відзнаки миротворцям Дніпропетровщини. Захід пройшов в рамках відзначення Міжнародного дня миротворців ООН та з нагоди 20-річчя участі України у миротворчих операціях ООН. В урочистостях також взяли участь заступник голови – керівник апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Надія Подоплєлова, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова та заступник голови Дніпропетровської обласної ради Віктор Науменко.
«Від імені та за дорученням губернатора Дніпропетровщини Олександра Юрійовича Вілкула вітаю вас з Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй та 20-ою річницею участі України в миротворчих операціях ООН. Протягом двадцяти років українські миротворці гідно виконують свій обов’язок в найвіддаленіших куточках світу. За цей час участь в миротворчих операціях взяло понад 50 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України. Кожен десятий з них є вихідцем з Дніпропетровської області», — сказав Вячеслав Задорожний.
Він підкреслив, що особливо почесно для регіону те, що перший в історії незалежної Україні миротворчий батальйон був сформований 20 років тому саме на Дніпропетровщині.
«Сьогодні величезний внесок українських миротворців у забезпечення стабільності та збереження миру на планеті визнано на найвищому міжнародному рівні. У кризових регіонах по всьому світу вони захищають цивільне населення, відновлюють інфраструктуру, надають гуманітарну та медичну допомогу, сприяють дотриманню прав людини», — зазначив В’ячеслав Задорожний.
Перший заступник голови облдержадміністрації вручив ветеранам-миротворцям відзнаки і цінні подарунки з нагоди свята.
Звертаючись до миротворців, Віктор Науменко сказав: «У нашому регіоні особливе ставлення до місії миротворців. Кожен десятий миротворець України – житель Дніпропетровщини. У вас свята місія – захищати мир на усіх континентах, у різних куточках землі. Кожен з вас – зразок військової мужності, сміливості і сили».
Голова Дніпропетровської організації ветеранів-учасників миротворчих операцій «Блакитні шоломи», командир першого миротворчого українського підрозділу – 240-го окремого спеціального батальйону полковник Володимир Сидоренко та колишній начальник штабу 6-го армійського корпусу, генерал-майор Альберт Адібеков розповіли про життя миротворців Дніпропетровщини та завдання, які нині стоять перед ними.
Вони подякували губернатору Олександру Вілкулу за увагу і підтримку ветеранів-миротворців Дніпропетровщини.
У Дніпропетровській області проживають 12,5 тис учасників бойових дій на території інших держав. Учасникам бойових дій та членам сімей загиблих надається матеріальна допомога, пільги та соціальні гарантії, здійснюються відповідні доплати. Обласна влада надає підтримку діяльності ветеранських організацій.
В рамках реалізації Соціальних Ініціатив Президента України Віктора Януковича в 2012 році вдвічі збільшено розміри щорічної разової матеріальної допомоги інвалідам війни до Дня Перемоги.
В області створена система надання медичної допомоги ветеранам та учасникам бойових дій.

Довідка:
Миротворча діяльність України розпочалася з 1992 року. Для врегулювання югославського конфлікту та захисту цивільного населення були розгорнуті сили ООН UNPROFOR (Сили Організації Об’єднаних Націй з охорони). Генеральний секретар ООН звернувся до керівництва України з проханням ввести військовий контингент у складі сил ООН у зони конфліктів. У липні 1992 року Міністр оборони України підписав наказ про формування в селищі Гвардійське Дніпропетровської області першого українського миротворчого підрозділу – 240-го окремого спеціального батальйону. Батальйон, до складу якого увійшли військовослужбовці зі всієї України, було сформовано в рекордно короткий термін – за три тижні. Вже 15 липня 1992 року два літаки з передовою групою 240-го батальйону на борту вилетіли до Боснії. Під час перебування 240-го окремого спеціального батальйону в м. Сараєво та в Боснії і Герцеговині особовий склад, окрім виконання миротворчих завдань, брав участь у відновленні та реконструкції лікарні та школи, ремонті доріг, ліній електропередач, трамвайної лінії і трамваїв, наданні медичної допомоги місцевому населенню.
За даними Міністерства оборони України за 20 років миротворчої діяльності, участь в миротворчих операціях взяли понад 50 тисяч військовослужбовців Українських Збройних Сил. Зокрема, це операції у колишній Югославії, Анголі, Косово, Македонії, Гватемалі, Таджикистані, Афганістані, Хорватії, Кувейті, Сьєрра-Лєоне, Грузії, Іраку, Лівані, Ефіопії, Ліберії, Конго, Придністров’ї, Судані та Кот-д’Івуарі.
Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй відзначається щороку 29 травня, в Україні — з 2003 року відповідно до Указу Президента України.
Дніпропетровська організація ветеранів учасників миротворчих операцій «Блакитні шоломи» була заснована у квітні 1999 року та є добровільною громадською організацією. Вона об’єднує військовослужбовців дійсної служби, запасу та у відставці, які брали участь у миротворчих місіях з врегулювання збройних конфліктів та їх наслідків у кризових регіонах світу під егідою Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних організацій. На даний час Організація нараховує понад 350 членів. ЇЇ мета організації захищати інтереси миротворців та ветеранів, які брали участь у миротворчих місіях.
Відповіді на найактуальніші питання щодо організації виплати компенсації за вкладами Сбербанку колишнього СРСР

Відповідно до Доручення Президента України Віктора Януковича в Ощадбанку триває підготовча робота для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, а саме актуалізація вкладників, яка розпочалась 2 квітня 2012 року.
За дорученням голови облдержадміністрації Дніпропетровської області Олександра Вілкула у регіоні ведеться активна роз’яснювальна робота щодо порядку виплати компенсації цих вкладів.
Публікуємо низку найактуальніших питань, які виникають у жителів регіону щодо організації виплати компенсації за вкладами колишнього Сбербанку СРСР, та відповіді на них.

З якого числа почнеться виплата компенсації вкладів Сбербанку колишнього СРСР? Хто отримає цю компенсацію?
Виплати компенсації будуть проводитися з 01 червня 2012 року вкладникам, дані про яких внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян” до 01.01.2012 р. та які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника). З другого квітня Ощадбанк проводить актуалізацію даних цих вкладників.

Коли, яким чином буде проводитись виплата коштів вкладникам, які не зареєструвалися до 01.01.2012?
З першого вересня цього року Ощадбанк відновить процедуру реєстрації в інформаційно-аналітичній системі „Реєстр вкладників заощаджень громадян”. Питання виплати коштів вказаній категорії вкладників буде врегульовано додатково постановою Кабінету Міністрів України

Навіщо потрібно проходити актуалізацію, чому не можна отримати кошти одразу?
Справа в тому, що з 2008 року пройшло чотири роки, а це по життєвим нормам — чималий термін. У житті багатьох вкладників сталися ті чи інші зміни. Наприклад, хтось вийшов заміж і змінив прізвище, хтось переїхав, хтось вступив в права спадщини тощо. Тому і проводиться актуалізація даних, так звана звірка, яка полягає в оновленні даних вкладників в реєстрі. З метою виплати коштів належним отримувачам та актуалізації даних вкладникам необхідно перший раз звернутися для актуалізації своїх даних, яка розпочалася 02.04.2012, а з 01.06.2012 вдруге – для отримання Національної картки, на яку буде нараховано компенсаційні кошти.

Які документи необхідно надати, якщо вкладник змінив прізвище, паспорт?
У випадку заміни паспорта, зміни прізвища клієнт надає документи, які підтверджують таку заміну, видані відповідними уповноваженими державними органами (свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу; документ про втрату паспорта та його заміну тощо). Контролер здійснює звірку отриманих документів вкладника, робить копії цих документів, які засвідчуються підписами вкладника і контролера, та вносить відповідні зміни до Централізованого реєстру вкладників (ЦРВ). Якщо на момент актуалізації даних особа не має паспорта у зв’язку з його заміною, потрібно пред’явити довідку з МВС (з паспортного столу) для актуалізації.

Якщо в паспорті відсутня реєстрація, чи буде проведено виплату?
Так, якщо є довідка про тимчасову реєстрацію.

У якому порядку будуть нараховуватися компенсаційні кошти вкладникам Сбербанку колишнього СРСР?

На кожного вкладника, який пройшов процедуру актуалізації, в Ощадбанку відкривається поточний рахунок, на який буде зараховано компенсаційні кошти. Коли вкладник приходить за компенсацією, він отримує Національну картку. За бажанням людина може відразу після одержання картки за допомогою операцiйно-касового працiвника, який її видав, зняти грошi через банківський термінал. Як правило, це стосується людей похилого вiку, які часто не знають, як користуватися карткою. Якщо вкладник не захоче повнiстю забирати всю суму, він зможе зняти частину коштiв через термiнал за допомогою банківського працiвника, а частину залишити на картцi. Також можна зняти грошi в мережі банкоматів Ощадбанку по всій території України без комісії. Тобто варiантiв чимало.
Крім того, картка є дисконтною у рядi торгівельно-сервісних мереж, аптек. Про те, де можна буде придбати товари зi знижкою за Нацiональною карткою, ми пiзнiше детально повiдомимо наших клiєнтiв. До того ж маючи картку, можна перевести всю суму або частину коштів на вкладний (депозитний) рахунок в Ощадбанку. Спеціально для вкладників Сбербанку колишнього СРСР Ощадбанком розроблений вклад „Соціальний” із нарахуванням підвищених відсотків. Написавши в установі банку заяву відповідного зразка, вкладник зможе отримувати пенсію та всі види соціальної допомоги на Національну картку, адже термін дії картки 3 роки.
Мережа обслуговування Національної картки:
— мережа банкоматів та установи АТ «Ощадбанк», обладнані POS-терміналами;
— торговельно-сервісні мережі, які обслуговує АТ «Ощадбанк».

Які операції можна проводити за допомогою Національної картки?
— зняття готівкових коштів у мережі банкоматів та установах АТ «Ощадбанк», обладнаних POS-терміналами;
— готівкове та безготівкове поповнення рахунку через POS-термінал;
— проведення безготівкових розрахунків за товари та послуги в торгівельно-сервісній мережі, яку обслуговує АТ «Ощадбанк»;
— здійснення переказу коштів з рахунку вкладника на власні рахунки в Ощадбанку або в інших банках чи на рахунки інших фізичних або юридичних осіб.

Чи можна прийти за Національною карткою іншого дня, ніж призначено вкладнику установою банку?
У разі неявки вкладника у встановлений час картка блокується. При явці вкладника протягом 6 місяців з дня призначення для отримання картки йому видається конверт із Національною карткою, ПІН-кодом до неї та інформаційною листівкою. Вкладника повідомляють, що його картка заблокована і він особисто може здійснити розблокування картки шляхом звернення до Контакт-центру АТ «Ощадбанк».
Якщо через 6 місяців після призначеної дати явки вкладника він не з’явиться в установу банку, картка та ПІН-конверт буде знищено.

Чи можна пройти актуалізацію даних без ощадкнижки (втрачена)?
Можна, написавши заяву про втрату ощадної книжки. У разі якщо залишок на компенсаційному рахунку більше 1000 грн, вкладнику буде видано нову ощадну книжку.

Якщо є кілька ощадних книжок, відкритих у різних установах банку, чи можна обслуговуватись в одному відділенні?
Можна. У тій установі банку, де відкрито принаймні один із компенсаційних рахунків. Актуалізація даних здійснюється по кожному з компенсаційних рахунків, але в першу чергу по рахунках, відкритих в установі банку за місцем звернення вкладника. Компенсаційні виплати також здійснюватимуться насамперед по компенсаційних рахунках, відкритих у цій же установі банку.

Чи можна змінити адресу відділення для обслуговування?
Так, можна шляхом переведення компенсаційного рахунку з однієї установи Ощадбанку в іншу, в якій вкладник бажає обслуговуватись.
При цьому вкладнику необхідно особисто з’явитись:
— в установу банку, до якої бажає перевести рахунок
або
— в установу банку, в якій відкрито на сьогодні його компенсаційний рахунок.
При собі вкладник повинен мати:
— паспорт, або документ що його замінює,
— реєстраційну картку (довідку про присвоєння ідентифікаційного номера) платника податку;
— ощадну книжку.
В установі банку вкладник оформлює заяву на переказ вкладу. Процес переказу компенсаційного вкладу триватиме близько 1 місяця.
Після надходження компенсаційного рахунку в установу банку, в яку переказувався вклад, вкладник має заново зареєструватися в Центральному реєстрі вкладників після 01.09.2012 р., але компенсаційні виплати цей вкладник у 2012 році не отримає. Питання виплати коштів вказаним вкладникам буде врегульовано постановою Кабінету Міністрів України.

Чи можна отримати кошти за вкладом на підставі права на спадщину? Який порядок діє в такому разі?
Необхідно переоформити вклади на ім’я спадкоємця та зареєструватись у Реєстрі вкладників (на даний час реєстрація припинена у зв’язку із проведенням актуалізації).

У разі смерті вкладника чи можлива компенсація коштів на поховання?
Спадкоємець може отримати компенсацію на поховання при пред’явленні в установу Ощадбанку, де відкрито рахунок померлого вкладника, свого паспорта, документа з ідентифікаційним номером, ощадної книжки та свідоцтва про смерть власника компенсаційного рахунку. Розмір і порядок таких виплат встановлений постановою КМУ.

Які документи необхідні для отримання коштів, якщо вкладник перебуває за кордоном?

Перш за все, звертаємо увагу, що компенсаційні кошти виплачуються тільки громадянам України. У випадку, якщо вкладник — громадянин України знаходиться за кордоном, та пройшов реєстрацію в Ощадбанку до 01.01.2012 р., актуалізувати його дані може довірена особа за довіреністю, оформленою нотаріально, або консульською установою або дипломатичним представництвом України.
У разі звернення до установи банку довіреної особи необхідно пред’явити наступні документи:
— довіреність на ім’я довіреної особи (у разі надання довіреності, посвідченої нотаріально, додатково надається її копію), оформлену належним чином із зазначенням в ній паспортних даних та ідентифікаційного номеру вкладника, і наступні документи та їх копії, які посвідчують довірену особу вкладника:
паспорт або документ, що його замінює;
реєстраційну картку (довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру) платника податку в разі її наявності;
— ощадну(і) книжку(и) за компенсаційним(ими) рахунком(ками).

Довіреність (копія довіреності, посвідченої нотаріально) та копії документів, які посвідчують довірену особу, залишаються в установі банку.
Сума компенсації буде зарахована на поточний рахунок вкладника.
Якщо вкладник не пройшов реєстрацію в Ощадбанку до 01.01.2012 р., у вересні місяці довіреній особі необхідно звернутись в банк для внесення відомостей в „Реєстр вкладників заощаджень громадян”.

За інформацією прес-служби Ощадбанку

 

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 11.01.2023 № 4 «Про формування, облік та надання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»
  • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради на 2024 рік
  • Вдячність від захисників
  • Рідні загиблих павлоградців отримали нагороди посмертно
  • Відбулася 58-а позачергова сесія депутатів Павлоградської міської ради
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.12.2024 р. №1861/0/3-24 «Про передачу нежитлового приміщення»
  • У бою з ворогом загинув павлоградець Олексій ЛЕБІДЬ
  • У Павлограді триває реалізація проєкту з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб
  • Про надання ФОП Беленбаші М. дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті
  • Вихованці танцювально — спортивного клубу «Алегро» взяли участь в Christmas dance festival 2024
  • Про надання ПП «Аеліта» ВП ПП «Аеліта» дозволів на розміщення зовнішньої реклами у місті
  • Виконком від 11.12.2024 р
  • «Постачання електричної енергії», ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія, Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-16-010777-a
  • ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 11.12.2019 № 1112 «Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою»
  • Про надання ПП «Аеліта» ВП ПП «Аеліта» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті