ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
__________ м. Павлоград №
Про внесення змін до рішення
виконкому від 27.09.2023 № 1403
«Про створення координаційної групи
з питань визначення потреб населення
Павлоградської міської територіальної
громади у соціальних послугах»
Керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства соціальної політики України від 19 квітня 2023р. № 130-Н «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах» виконавчий комітет Павлоградської міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Внести до рішення виконкому від 27.09.2023 № 1403 «Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Павлоградської міської територіальної громади у соціальних послугах» такі зміни:
склад координаційної групи з питань визначення потреб населення Павлоградської міської територіальної громади у соціальних послугах викласти у новій редакції (додається).
2
2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на управління соціального захисту населення (Герасименко О.О.), контроль – на заступницю міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябову А.В.
Міський голова Анатолій ВЕРШИНА