Ви вимушений переселенець???
Ця інформація для Вас!
Громадянам, які зареєстровані в АР Крим, Донецькій та Луганській областях, але вимушені тимчасово переїхати до м.Павлограда, необхідно звернутися за адресою: вул. К.Маркса, 47, каб.22 в управління праці та соціального захисту населення Павлоградської міської ради (надалі — Управління) для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи з печаткою на зворотній стороні Павлоградського районного відділення Державної міграційної служби (вул. Повстання, 77а) є обов’язковою умовою для отримання пенсій та інших видів допомог, які отримували громадяни за місцем реєстрації.
Слід також зазначити, що довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи має термін дії 6 місяців, по закінченню якого необхідно продовжити в Управлінні за вищевказаною адресою.
З цією довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є можливість оформлення в управлінні праці та соціального захисту населення Павлоградської міської ради щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Дана допомога виплачується не більше 6 місяців з моменту звернення.
ВАЖЛИВО! Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 212 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» щомісячну адресну допомогу продовженно на наступний шестимісячний строк. Для призначення щомісячної адресної допомоги на наступний шестимісячний строк особам працездатного віку, яким виплата була припинена у зв’язку з відсутністю факту працевлаштування грошова допомога на наступний строк не призначається без довідки з місця роботи.
Розмір допомоги становить:
— для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) — 884 гривні на одну людину (члена сім’ї);
— для інвалідів — прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність (станом на сьогодні 949 гривень);
— для працездатних осіб — 442 гривні на одну людину (члена сім’ї).
Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї і не може перевищувати 2400 гривень на місяць.
Якщо у складі сім’ї, якій призначено грошову допомогу, є особи працездатного віку (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян, які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку; громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги, та студентів денної форми навчання), які не працевлаштувалися, в тому числі за сприянням державної служби зайнятості, або перебувають в трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення антитерористичної операції, але фактично не працюють, протягом двох місяців з дня призначення виплати грошової допомоги, її розмір для працездатних членів сім’ї на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а на наступний період — припиняється.
Особи працездатного віку, яким призначено грошову допомогу, зобов’язані інформувати у триденний строк Управління про факт працевлаштування.
Слід пам’ятати, що уповноважені органи мають право здійснювати перевірки з відвідуванням фактичного місця проживання переселенців, зазначеного ними в заяві.
За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном:
(05632) 6-33-44.