Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июнь 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Про затвердження відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню в м. Павлограді

Июнь 20th, 2018 Рішення виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

13.06. 2018р. м. Павлоград № 379

Про затвердження відновної
вартості зелених насаджень,
що підлягають видаленню
в м. Павлограді

Згідно з пп.7 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. №1045 (зі змінами) «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень» (зі змінами), з метою створення умов ефективнішого використання зелених насаджень у
м. Павлограді та запобігання безконтрольному їх видаленню, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити відновну вартість дерев, що підлягають видаленню в м. Павлограді (додається).
2. Затвердити відновну вартість кущів, що підлягають видаленню в м. Павлограді (додається).
3. Затвердити Форму розрахунку відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню в м. Павлограді» (додається).
4. Оформлення документів щодо розрахунків відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню покласти на постійну комісію з обстеження зелених насаджень міста.
5. Оплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню, здійснювати на рахунок цільового фонду міського бюджету за наступними реквізитами:
Розрахунковий рахунок 31513931700032
Отримувач: УДКС у м. Павлограді, код платежу 50110000
ОКПО 37936856
Банк отримувача: ГДСУ у Дніпропетровській області , МФО 805012
Призначення платежу: «Відновна вартість зелених насаджень».
6. Кошти, одержані від фізичних і юридичних осіб на відшкодування відновної вартості зелених насаджень, використовувати на створення, догляд, поточний та капітальний ремонт зелених насаджень, на закупівлю посадкового матеріалу, дерев, кущів, квітів, насіння газонних трав.
7. Відділу земельно – ринкових відносин (Вишнякова), відділу містобудування та архітектури (Коценко) при відведенні земельних ділянок інформувати землекористувачів щодо необхідності сплати відновної вартості зелених насаджень.
8. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства та будівництва Завгороднього А.Ю., контроль – на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова А.О. Вершина




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Змінені графіки маршрутів
  • Про укриття на теритоії м. Павлоград
  • Про надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 17.12.2024р. №1878-58/VIIІ «Про бюджет Павлоградської міської територіальної громади на 2025 рік» (зі змінами)
  • Оголошення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «Вуглепостачання»
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
  • Про підсумки роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2025 року
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги батькам дітей з інвалідністю
  • Про надання матеріальної допомоги громадянам міста, яким виповнилося 90 і більше років
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
  • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
  • Про надання матеріальної допомоги