Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Соціальна програма “Доступне житло” діє

Апрель 16th, 2013 Архітектура Вывести на печать

У місті Павлоград у грудні 2012 року введений в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок на вул.Будівельній,8, який збудовано в межах реалізації програми “Доступне житло”. У поточному році в нашому місті вже 10 сімей виявили бажання придбати житло за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів та зарезервували десять квартир. Всього в рамках програми на даному об’єкті заплановано реалізувати 56 квартир – 31 однокімнатних та 25 двокімнатних. Житловий будинок на вул.Будівельній,8 має автономне опалення та водопостачання, сучасні комунікації, також виконано утеплення зовнішніх огороджуючих конструкцій за сучасними енергозберігаючими технологіями, встановлені метало пластикові вікна. Забудовник реалізує квартири “під ключ”, виконує опорядження квартири за бажанням покупця матеріалами які є в наявності на складі об’єкту або матеріалами придбаними замовником.
Програма “Доступне житло” у місті Павлоград діє та має перспективи. В майбутньому планується добудова ще трьох об’єктів учасників програми: на вул.Сташкова,3, Достоєвського,1 та Озерній,35.
Забезпечення громадян доступним житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №343 “Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов”. Підтримка держави полягає у сплаті часткової компенсації 13% річних за користування кредитом і лише 3% сплачує позичальник.
Позичальником може бути громадянин, який потребує поліпшення житлових умов та відповідає вимогам банку до позичальників. Відповідно до Порядку до таких, що потребують поліпшення житлових умов, належать:
— громадяни, які на підставі статті 34 Житлового кодексу Української РСР перебувають на квартирному обліку;
— громадяни, які забезпечені за місцем проживання та зареєстровані в установленому порядку, житловою площею, що не перевищує 9 кв. метрів на одного члена сім’ї, або проживають (зареєстровані в установленому порядку) у гуртожитку, що підтверджується довідкою про склад сім’ї, виданою за місцем проживання.
До кредитів, за якими надається часткова компенсація відсотків, установлюються наступні вимоги:
— надання кредиту в гривнях;
— строк кредитування — до 15 років з моменту укладення позичальником кредитного договору;
— відсоткова ставка не перевищує 16 відсотків річних (13% сплачує держава, 3% — позичальник);
— обов’язковий власний внесок позичальника не перевищує 25 відсотків вартості житла. За бажанням позичальника розмір такого внеску може бути збільшено. Як перший внесок можуть зараховуватися кошти, сплачені позичальником за перевищення нормативної площі та розрахункової вартості квартири. Розмір першого внеску може бути зменшено у разі надання додаткової застави за кредитним договором відповідно до внутрішніх правил банку;
— максимальний розмір кредиту, за яким може бути надана часткова компенсація відсотків, визначається шляхом множення нормативної площі житла на його розрахункову вартість (нормативна площа житла визначається виходячи з розрахунку 40 кв. метрів загальної площі на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 18 кв. метрів на кожного наступного члена сім’ї, але не більш як 76 кв. метрів);
— укладення договорів поруки з кожним дієздатним членом сім’ї, на якого розраховується відповідно до пункту 7 цього Порядку часткова компенсація відсотків. Позичальник може укладати договори поруки також з іншими поручителями та надавати додаткову заставу за кредитним договором.
Щомісячний платіж за кредитним договором не повинен перевищувати 50 відсотків сукупного середньомісячного доходу сім’ї. Сума часткової компенсації відсотків до щомісячного платежу не включається. При цьому сума, що залишається після здійснення всіх щомісячних розрахунків за кредитним договором, повинна бути не меншою одного прожиткового мінімуму на позичальника та кожного члена його сім’ї, на якого розраховувалася часткова компенсація відсотків. Платоспроможність позичальника може визначатися з урахуванням доходів його поручителів.
Ознайомитися з більш детальною інформацією з придбання доступного житла ви можете на наступних сайтах:
— Міністерство регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України http://www.minregion.gov.ua;
— Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву http://www.molod-kredit.gov.ua;
— “Укргазбанк” http://www.ukrgasbank.com
та за телефоном 4-21-97.

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Про утворення аукціонної комісії для продажу об`єкта незавершеного будівництва
 • Про утворення аукціонної комісії для продажу адміністративної будівлі
 • Розпочніть свій шлях в одній з найбільш високооплачуваних професій в IT
 • Інформація щодо епідситуації в місті 20.01.2021 року
 • Шановні випускники та батьки!
 • Проекти рішень 5сесії VIII скликання
 • Набір учасників до програми «Інновації – Україні» для підприємців – початківців
 • Готуємо захисників України
 • Оголошення про проведення конкурсу банківських установ щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Павлоград на вкладних (депозитних) рахунках у 2021 році
 • Інформація щодо епідситуації в місті 19.01.2021 року
 • Пройшов черговий етап конкурсного відбору на посаду керівника Павлоградської загальноосвітньої школи №9
 • Шановні мешканці міста Павлоград!
 • Виконком від 13.01.2021
 • Про виділення одноразової матеріальної допомоги
 • Інформація щодо епідситуації в місті 18.01.2021 року