Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

ДО 100-РІЧЧЯ СТВОРЕННЯ АРХІВНИХ УТАНОВ

Ноябрь 2nd, 2017 Підсумки роботи архівного відділу Вывести на печать

ДО 100-РІЧЧЯ СТВОРЕННЯ
АРХІВНИХ УТАНОВ

Коллектив архива Начальник отдела Малюкова Л.В., главбух Росолько С.А., спец 1 катег Зубенко С.С., глав спец отдела Баращук С.В.У вересні 2017 року буде відзначатися знакова подія – 100-річчя від дня створення системи архівних установ.
Архівний відділ Павлоградської міської ради у тому вигляді, що є сьогодні, створено у 2003 році. Функціональним призначенням відділу є збереження документів, які мають історичну та інформаційну цінність для Національного Архівного Фонду.
Архівний відділ Павлоградської міської ради є складовою частиною Національного архівного фонду України, забезпечує облік, збереження та використання архівних документів, формування Національного архівного фонду, є структурним підрозділом Павлоградської міської ради, підпорядковується її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади — державному архіву Дніпропетровської області.

Стаття про АЙВАЗОВА
Історія архівного відділу розпочалася у далеких 1930-х роках, коли відомий вчений богослов Іван Айвазов організував Павлоградський архів та працював у ньому. Нажаль, у роки Другої світової війни за час евакуації цей архів було втрачено.
Свою історію архівний відділ Павлоградської міської ради розпочав у 1948 році, коли при міському відділі внутрішніх справ був створений міськрайархів з однією штатною одиницею. У 1963 році міськрайархів було реорганізовано шляхом поділу на міський та районний архіви.
Під керівництвом небайдужих до своєї справи людей, зусиллями кількох поколінь співробітників архіву сформовано і збережено цінний комплекс документів, що відтворюють історію і розвиток міста:
— з 1965-1982 р.р. очолювала міський архів завідуюча Міщенко Олена Михайлівна, яка внесла вагомий внесок в розвиток архівної справи у місті, а саме: організувала проведення експертизи цінності документів на підприємствах міста, здійснила перший прийом документів, їх упорядкування, вдосконалення, облік та зберігання.
— з 1982-2014 р.р. на посаді начальника архівного відділу Павлоградської міської ради продовжила роботу свого попередника щодо розвитку архівної справи у місті Рубцова Наталя Миколаївна.
У фондах відділу зберігаються документи промислових, будівельних, вугільних підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, статистики, фінансових, профспілкових структур, органів влади та місцевого самоврядування.
На теперішній час у відділі зберігаються 311 фондів, що складає 19325 одиниць зберігання.
Станом на 01.11.2017 року в архіві знаходиться на зберіганні 29 фондів управлінської документації постійного збереження, що складає 8217 одиниць зберігання, які є джерелом формування Національного Архівного Фонду.
На теперішній час актуальнішою проблемою є доля документів ліквідованих підприємств, установ і організацій. До нас постійно звертаються громадяни з проханням знайти документи, яких, як правило, вже не існує.
У зв’язку з відсутністю в місті трудового архіву, функції щодо зберігання документів з кадрових питань (особового складу) суб’єктів господарювання що ліквідуються та надання громадянам довідок соціально-правового характеру покладено на Архівний відділ Павлоградської міської ради.
Щороку зростає кількість запитів соціально – правового характеру. Найчастіше люди звертаються за підтвердженням стажу роботи, пільгового стажу, розміру заробітної плати, майнових прав.
Кількість запитів зростає відповідно надходженню документів від ліквідованих підприємств на зберігання та по мірі змін, що відбуваються в Пенсійному законодавстві, що пов’язано з перерахунком нарахованої пенсії громадянам та з достроковим виходом на пенсію. Багато суб’єктів господарювання звертаються за підтвердженням права власності. Архів відповідає на запити органів влади, судів, правоохоронних органів. В середньому в рік опрацьовується 1300 запитів.
Відділ веде пошукову роботу за запитами фізичних і юридичних осіб, займається науково-технічним опрацюванням документів.
Архівний відділ розміщено в старій пристосованій будівлі, яка вимагає постійного догляду. Завдяки небайдужості міського голови та депутатського корпусу міської ради до проблем архівного відділу, вже котрий рік поспіль виділяються кошти місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт з підтримки будівлі в робочому стані та для підтримки волого-температурного режиму зберігання документів.
Також завдяки підтримки депутата обласної ради Пономарчука М.С. відділу була надана допомога на проведення поточного ремонту фасаду будівлі.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

afisha-201904

Останні надходження

 • Фінансове управління міської ради інформує
 • Шановні земляки!
 • Вечір пам`яті Ганни Павлівни Світличної з нагоди 80-річчя з дня народження поетеси
 • Про проведення міського фестивалю — конкурсу вокального мистецтва м. Павлограда “Пісенний дивоцвіт — 2019”
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Запрошуємо на традиційний фестиваль-ярмарок «Великий день» для єдності родини»!
 • До відома підприємств — експортерів м. Павлоград
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Звіт про виконання бюджету за І квартал 2019 року
 • Виконання бюджету за І квартал в розрізі бюджетних програм
 • Про підсумки виконання бюджету міста за І квартал 2019 року
 • Заряд енергії для юних павлоградців. Квест для учнів шкіл міста в рамках проведення Днів сталої енергії.
 • Про затвердження Порядку функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському автомобільному транспорті загального користування в місті Павлограді
 • Про навчання за підтримкою грантової програми GIZ
 • Про затвердження розрахунку додаткових сум на компенсацію збитків автоперевізників з пільгових перевезень окремих категорій громадян міста та розподілу додаткових компенсаційних виплат автоперевізникам-переможцям конкурсу з пільгових перевезень окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування звичайного режиму руху з позначкою «Пільговий» на ІІ квартал 2019 року