Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Підбираємо кадри для ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»

Сентябрь 19th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

1Однією з затребуваних послуг служби зайнятості, які надаються роботодавцям є організація та проведення ярмарку вакансій. Перевага цієї форми співпраці з роботодавцями – можливість особистого спілкування роботодавця з претендентами на роботу.
В рамках угоди про співпрацю між Павлоградським міськрайонним центром зайнятості та найбільшим вуглевидобувним підприємством України ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» 18 вересня 2019 року відбувся ярмарок вакансій на замовлення роботодавця. Наразі підприємству потрібні працівники гірничих професій: гірник підземний, прохідник, гірник з ремонту гірничих виробок, гірничомонтажник підземний, машиніст електровоза, машиніст підземних установок, стовбуровий (підземний).
В заході взяли участь представники 5 відокремлених структурних підрозділів (шахтоуправління «Першотравенське»; «Павлоградське»; «Героїв Космосу»; «Тернівське»; «Дніпровське», до складу кожного з яких входить по 2 шахти) та 4 виробничих філії («ПАВЛОГРАДСЬКЕ ЕНЕРГОПІДПРИЄМСТВО»; «ПАВЛОГРАДСЬКЕ УМДР ГШО»; «ПАВЛОГРАДСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ»; «УПРАВЛІННЯ ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ВУГІЛЛЯ ТА СТАНДАРТІВ»).
Представники роботодавця презентували свої підприємства, умови праці та відпочинку, соціальні пільги, детальніше зупинялись на кожній із запропонованих вакансій, гарантували гідний рівень заробітної плати. Особлива увага приділялась вакансіям для працевлаштування людей з інвалідністю.
«Розмір заробітної плати та соціальний пакет є одними з найкращих по Павлоградському регіону. Керівництво ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» надає велике значення матеріальному стимулюванню персоналу як фактору посилення внутрішньої мотивації і зацікавленості в підвищенні ефективності праці. Такий підхід дозволяє забезпечувати сприятливий клімат всередині колективу», акцентувала увагу присутніх начальник відділу кадрів Любов Бахмет.
Представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, обмінювалися контактами, домовлялись про надання резюме тощо.
Всього в ярмарку вакансій прийняли участь 30 шукачів роботи, 5 з них отримали запрошення на додаткову співбесіду.
Присутні позитивно оцінили формат проведення ярмарку та переконались, що служба зайнятості – це сервісна структура, яка працює, в першу чергу, надаючи високоефективні послуги, тим хто шукає роботу і тим, хто потребує кваліфікованих працівників.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Відновлюється робота дошкільних закладів
 • Про зміну адреси
 • Виконком від 02.06.2020р.
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерев
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 05.06.2020 року
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2020 рік
 • Інформація щодо епідситуації в місті 05.06.2020 року
 • Вітаю усіх журналістів з професійним святом – з Днем журналіста!
 • Проведений конкурс бізнес-проєктів серед молоді міста Павлоград
 • Павлоградським міськрайонним центром зайнятості проведено робочу зустріч он-лайн із представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградський пологовий будинок» Павлоградської міської ради на 2020 рік
 • Посилено нагляд і контроль за сім’ями з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 04.06.2020 року