Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Підбираємо кадри для ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»

Сентябрь 19th, 2019 Центр зайнятості Вывести на печать

1Однією з затребуваних послуг служби зайнятості, які надаються роботодавцям є організація та проведення ярмарку вакансій. Перевага цієї форми співпраці з роботодавцями – можливість особистого спілкування роботодавця з претендентами на роботу.
В рамках угоди про співпрацю між Павлоградським міськрайонним центром зайнятості та найбільшим вуглевидобувним підприємством України ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» 18 вересня 2019 року відбувся ярмарок вакансій на замовлення роботодавця. Наразі підприємству потрібні працівники гірничих професій: гірник підземний, прохідник, гірник з ремонту гірничих виробок, гірничомонтажник підземний, машиніст електровоза, машиніст підземних установок, стовбуровий (підземний).
В заході взяли участь представники 5 відокремлених структурних підрозділів (шахтоуправління «Першотравенське»; «Павлоградське»; «Героїв Космосу»; «Тернівське»; «Дніпровське», до складу кожного з яких входить по 2 шахти) та 4 виробничих філії («ПАВЛОГРАДСЬКЕ ЕНЕРГОПІДПРИЄМСТВО»; «ПАВЛОГРАДСЬКЕ УМДР ГШО»; «ПАВЛОГРАДСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ»; «УПРАВЛІННЯ ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ВУГІЛЛЯ ТА СТАНДАРТІВ»).
Представники роботодавця презентували свої підприємства, умови праці та відпочинку, соціальні пільги, детальніше зупинялись на кожній із запропонованих вакансій, гарантували гідний рівень заробітної плати. Особлива увага приділялась вакансіям для працевлаштування людей з інвалідністю.
«Розмір заробітної плати та соціальний пакет є одними з найкращих по Павлоградському регіону. Керівництво ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» надає велике значення матеріальному стимулюванню персоналу як фактору посилення внутрішньої мотивації і зацікавленості в підвищенні ефективності праці. Такий підхід дозволяє забезпечувати сприятливий клімат всередині колективу», акцентувала увагу присутніх начальник відділу кадрів Любов Бахмет.
Представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, обмінювалися контактами, домовлялись про надання резюме тощо.
Всього в ярмарку вакансій прийняли участь 30 шукачів роботи, 5 з них отримали запрошення на додаткову співбесіду.
Присутні позитивно оцінили формат проведення ярмарку та переконались, що служба зайнятості – це сервісна структура, яка працює, в першу чергу, надаючи високоефективні послуги, тим хто шукає роботу і тим, хто потребує кваліфікованих працівників.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-e258946a689da8b5efcab3c863ed1cef-V

Останні надходження

 • Значення раннього виявлення раку молочної залози
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 11 грудня 2018 року № 1448-44/VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами)
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 16.10.2019р. № 280-р «Про скликання позачергової 56 сесії міської ради VIІ скликання»
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету
 • Покрова на Павлоградщині
 • Пройшла конференція з питання узагальнення підсумків
 • Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та транспортування КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО»
 • Виконком від 09.10.2019р.
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Павлоград вдруге ділиться досвідом роботи по створенню та діяльності ОСББ
 • Про зміну адреси
 • Про скликання позачергової 56 сесії міської ради VІІ скликання
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 14.08.2019р. №691