Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про міський бюджет на 2015 рік

Январь 30th, 2015 Фінансове управління Вывести на печать

УКРАЇНА

ПАВЛОГРАДСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

           (50 сесія  VІ скликання)

 

        РІШЕННЯ

 

від « 28» січня  2015 року                              №  1527-50/VІ            

 

 

Про  міський

бюджет на 2015 рік

 

Відповідно до статей 143, 144 Конституції України, керуючись статтями 23,76 Бюджетного кодексу України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” (пункт 23 ч.1 статті 26), “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, рішення обласної ради від   січня 2015 року „Про обласний бюджет на 2015 рік”, висновків постійних комісій міської ради, міська рада

                                                   ВИРІШИЛА:

 

1.   Визначити на  2015 рік:

 

—  доходи міського бюджету у сумі 485912,8 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету  466418,3 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 19494,5 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  3822,0 тис. грн. згідно з додатком №1 цього рішення;

 

—  видатки міського бюджету у сумі 485292,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 441488,6 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 43804,2тис. грн.;

 

— профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 24929,7 тис. грн., згідно з додатком №2 до цього рішення;

 

— профіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 620,0 тис. грн., згідно з додатком №2 до цього рішення;

 

 

 

— дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 24929,7 тис. грн.,   згідно з додатком №2 до цього рішення.

 

2. Затвердити загальний обсяг видатків за головними розпорядниками коштів міського бюджету на 2015 рік у розрізі тимчасової класифікації видатків і кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 441488,6 тис.грн. та спеціальному фонду 43804,2 тис.грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

 

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету  у сумі  500 тис. гривень.

 

4. Затвердити на 2015 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком №4 до цього рішення.

 

5. Затвердити на 2015 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 5 до цього рішення.

 

6.  Затвердити  на 2015 рік  резервний  фонд міського бюджету у сумі 2352,3 тис. грн.

 

7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду міського бюджету на 2015  рік за їх економічною  структурою:

— оплата праці працівників бюджетних установ;

— нарахування на заробітну плату;

— придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

— забезпечення продуктами харчування;

— оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

—  поточні трансферти населенню;

— обслуговування зовнішніх боргових зобов»язань.

 

8. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію міських (регіональних) програм у сумі 46100,4 тис. грн. згідно з додатком №6 до цього рішення.

9. Визначити граничний розмір місцевого боргу міського бюджету станом на 31 грудня 2015 року у сумі  1840,3  тис. грн.

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право  виконавчому комітету Павлоградської міської ради в особі фінансового управління міської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2015 рік:

 

до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України;

 

джерелами формування у частині фінансування є кошти, які передаються з загального фонду міського бюджету.

 

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України.

 

13. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2015 рік у частині фінансування є кошти, які передаються з загального фонду міського бюджету та погашення позик.

 

14. Відповідно до статті 68 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” затвердити цільовий фонд міської ради в сумі 1150 тис. грн., використовувати його згідно порядку, затвердженого рішенням міської ради від                  03 квітня 2012року № 529-20/VІ „Про цільовий фонд міської ради“ та додатку №7 до цього рішення.

 

15. Установити, що відповідно до статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та п. 26  рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2015 рік» видатки на фінансування/надання фінансової підтримки закладів, установ, організацій та заходів з охорони здоров»я визначених у додатку №8 до цього рішення плануються на 2015 рік з міського бюджету.

 

16. Надати право  міському голові у процесі виконання міського бюджету за поданням фінансового управління міської ради протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями, з наступним затвердженням їх на сесіях міської ради перерозподіл видатків:

за джерелами доходів і напрямами видатків головних розпорядників коштів міського бюджету за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 „Про бюджетну класифікацію” (зі змінами) та обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів по відповідній галузі за загальним та спеціальним фондами міського бюджету з внесенням відповідних змін до додатків рішення міської ради, переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, та переліку  державних та міських програм, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету  за погодженням з комісією з питань планування бюджету, фінансів та економічних реформ;

у межах загального обсягу бюджетних призначень окремо за загальним  та спеціальним фондами бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати  перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету;

якщо після прийняття рішення про міський бюджет відповідальність за виконання функцій або надання послуг, на які затверджено бюджетне призначення, у тому числі за видатками бюджету розвитку, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів іншому головному розпоряднику бюджетних коштів.

 

17. З метою ефективного використання коштів субвенцій та дотацій з державного та інших бюджетів та враховуючи періодичність проведення сесій міської ради надати право міському голові за погодженням з комісією з питань планування бюджету, фінансів та економічних реформ протягом бюджетного року своїми розпорядженнями з подальшим затвердженням їх на сесіях міської ради збільшувати (зменшувати) дохідну та видаткову частини міського бюджету на суми уточнення обсягів трансфертів з державного та інших бюджетів і затверджувати розподіл уточнених обсягів коштів між головними розпорядниками цих коштів.

18. Надати право міському голові у процесі виконання міського бюджету за погодженням з комісією з питань планування бюджету, фінансів та економічних реформ здійснювати своїми розпорядженнями, з подальшим затвердженням їх на сесіях міської ради, перерозподіл видатків за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування і обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів за загальним та спеціальним фондами міського бюджету з внесенням відповідних змін до додатків до рішення міської ради, у тому числі переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, і переліку регіональних програм, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

 

19. На виконання статті 3 Закону України „Про Державний бюджет України на 2015 рік”, постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 „Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету” (з урахуванням внесених змін) визначити управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідальним за:

підготовку пропозицій на фінансування державних програм соціального захисту населення та перерозподіл їх річних обсягів за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів та економічної класифікації видатків виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомог населенню;

здійснення фінансового контролю за ефективністю витрачання коштів субвенцій з державного бюджету за зазначеними програмами;

забезпечення пропорційного розподілу видатків на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які фінансуються за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, між видами послуг;

фінансування протягом 2015 року державних програм соціального захисту населення проводити з урахуванням вимог статей 89 та 102 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 „Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету” (з урахуванням внесених змін) та забезпечення контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів.

 

20. Головним розпорядникам коштів міського бюджету:

 

1) забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань;

 

2) забезпечити укладання  угод бюджетними установами  по кожному виду  енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань;

 

3) взяти під особистий контроль реалізацію заходів з енергозбереження у бюджетній сфері, забезпечити повне оснащення бюджетних установ сучасними приладами обліку газу, води, теплової та електричної енергії;

 

4) проводити протягом бюджетного року заходи  щодо  оптимізації мережі установ, чисельності працюючих в них  та зменшення видатків на утримання підвідомчих установ;

 

5) здійснювати контроль за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів.

 

21. З метою поліпшення фінансового стану підприємств, що належать до комунальної власності міста, керуючись статтею 71 Бюджетного кодексу України, передбачити кошти по КФК 180409 «Внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні  капітали  суб’єктів підприємницької діяльності» в сумі 5493,6 тис. грн.: КП«Павлограджитлосервіс» —  1635тис. грн., КП «Павлоградтеплоенерго»- 552,2 тис.грн., «Павлоградводоканал» — 1334тис. грн., КП «Затишне місто» — 1491,4 тис. грн., КП  «Павлоград-Світло» — 360 тис. грн., КП «Агенція Ритуал» — 121 тис. грн.

 

22. Галузевим управлінням, відділам міської ради та Західно-Донбаській об’єднаній державній податковій інспекції  головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області  (за згодою):

 

1) проаналізувати причини невиконання планових показників  міського бюджету за 2014 рік окремо за кожним дохідним джерелом та забезпечити надходження податків і зборів у 2015 році в обсягах, затверджених на 2015 рік;

 

2) забезпечити зменшення податкового боргу зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), які зараховуються до дохідної частини міського бюджету, що утворився станом на 1 січня 2015 року.

 

23. Галузевим управлінням, відділам міської ради за напрямками роботи:

1) після прийняття рішень міської ради про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, податку на майно в частині земельного податку, транспортного податку, єдиного податку надати Західно-Донбаській ОДПІ інформацію про прийняті рішення міської ради;

 

2)  з метою підвищення ефективності управління об’єктами комунальної власності  міста вжити організаційних заходів, спрямованих на забезпечення прибуткової діяльності підприємств комунальної власності, які здійснюють господарську діяльність, погашення ними недоїмки, яка утворилася станом на 1 січня 2015 року, та збільшення надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом, іншим майном, що перебуває в комунальній власності;

 

24. З метою збільшення надходжень до міського бюджету  приймати обґрунтовані рішення  міської ради щодо надання суб’єктам господарювання пільг зі сплати податків і зборів до міського бюджету.

 

25. З метою недопущення втрат надходжень до бюджету розвитку міського бюджету  при укладенні договорів купівлі — продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення  уникати безпідставного розстрочення платежів.

 

26. Відділу з економічних питань спільно з галузевими управліннями  та відділами міської ради:

1) здійснити детальний аналіз результатів діяльності підприємств, закладів і установ, що належать до комунальної власності міста;

 

2) переглянути фінансові плани підприємств, що належать до комунальної власності міста, та закладів, які отримують фінансову підтримку з  міського бюджету, і надати їх на розгляд і затвердження виконавчому комітету міської ради;

 

3) вжити заходів щодо ліквідації податкового боргу за платежами до бюджету та заборгованості із заробітної плати і до Пенсійного фонду.

 

27. Продовжити на 2015 рік термін дії рішення міської ради від                03.04.2012 року №507-20/VІ “Про встановлення для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади               м. Павлограда, розміру частки чистого прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету міста”.

 

28. Уповноважити керівника  фінансового управління міської ради  здійснювати всі дії щодо виконання умов кредитного договору  з міжнародною організацією НЕФКО (Північна екологічна фінансова  корпорація) в частині своєчасного фінансування витрат, пов’язаних з виконанням боргових зобов’язань міста  до кінця дії договору.

 

29. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України  надати право керівникові фінансового управління міської ради за погодженням з комісією з питань планування бюджету, фінансів та економічних реформ міської ради в межах поточного бюджетного періоду  здійснювати   на конкурсних засадах розміщення  тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитах у банках у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України.

 

30. Визначити, що затвердження й виконання міського бюджету у 2015 році здійснюється за тимчасовою класифікацією видатків і кредитування.

 

31.  Додатки 1-8 до цього рішення є  невід’ємною його частиною.

 

32. Організацію за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового управління міської ради Роїк Р.В.

 

33. Відповідальність щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Остренко С.А.

 

34.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічних реформ міської ради  (голова  –  Свічинський В.В.)

 

 

 

Міський голова                                                                                І.С. Метелиця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання на розгляд ради винесено

розпорядженням міського голови

від  19 січня 2015 року  № 10-р

(зі змінами)

 

Рішення підготував:

Начальника фінансового управління                                          Р.В.Роїк

міської ради

 

Секретар міської ради                                                                  Є.В.Аматов

 

Голова постійної депутатської комісії

з питань планування бюджету, фінансів

та економічних реформ                                                                В.В.Свічинський

 

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                  С.А. Остренко

Начальник юридичного відділу                                                  О.І. Ялинний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Виконком від 10.07.2024 р.
 • Інформація щодо одноразової матеріальної допомоги
 • Розпочато реалізацію проєкту «Комфортні та безпечні зупинки»
 • Реабілітація дітей з інвалідністю
 • Супермаркет рішень для громад
 • Виїздна робоча нарада міського голови з керівниками медичної сфери міста
 • Три простих кроки для належного оформлення працівника на роботу
 • Про розвиток та функціонування містобудівного кадастру м. Павлограда
 • До уваги містян, майно яких було пошкоджено внаслідок ракетної атаки!
 • Виконком від 08.07.2024 р.
 • Про погодження інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» Павлоградської міської ради
 • Поради лікаря при аномальній спеці
 • Шановні керівники підприємств сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!