Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОДЕРЖУВАЧІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ.

Ноябрь 28th, 2017 Казначейство інформує Вывести на печать

Наказом Міністерства фінансів України від 01.09.2017р. № 729 внесено зміни до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України (надалі – Порядок).

Так, перше речення абзацу першого пункту 6.2 викладено в такій редакції: «Право першого підпису належить керівнику, його заступникам та іншій уповноваженій на те особі і не може бути надано головному бухгалтеру та іншим особам, які мають право другого підпису».

У тексті Порядку слова «перший керівник» в усіх відмінках замінити словом «керівник» у відповідних відмінках.

У додатку 1 до Порядку (Договір про здійснення розрахунково-касового обслуговування) виноску «*****» викладено в такій редакції: «*****Для клієнтів, які є суб»єктами господарювання, організаціями та не утримуються за рахунок бюджетних коштів, використання печатки відповідно до законодавства не є обов»язковим.».

У додатку 6 до Порядку (Заява про відкриття рахунків):

  • абревіатуру «М.П.» замінити абревіатурою «М.П.*****»;

2)  доповнити додаток новою виноскою такого змісту: «*****Для клієнтів, які є суб»єктами господарювання, організаціями та не утримуються за рахунок бюджетних коштів, використання печатки відповідно до законодавства не є обов»язковим.».

У додатку 7 до Порядку (Картка із зразками підписів та відбитка печатки):

1) слова «зразок відбитка печатки» замінити словами «зразок відбитка печатки*****»,

2) абревіатуру «М.П.» замінити абревіатурою «М.П.****»;

3)  доповнити додаток новою виноскою такого змісту: «****Для клієнтів, які є суб»єктами господарювання, організаціями та не утримуються за рахунок бюджетних коштів, використання печатки відповідно до законодавства не є обов»язковим.».

У додатку 8 до Порядку (Перелік рахунків):

  • абревіатуру «М.П.» замінити абревіатурою «М.П.*»;

2)  доповнити додаток новою виноскою такого змісту: «*Для клієнтів, які є суб»єктами господарювання, організаціями та не утримуються за рахунок бюджетних коштів, використання печатки відповідно до законодавства не є обов»язковим.».

У додатку 11 до Порядку (Заява про закриття рахунків):

  • абревіатуру «М.П.» замінити абревіатурою «М.П.**»;

2) доповнити додаток новою виноскою такого змісту: «**Для клієнтів, які є суб»єктами господарювання, організаціями та не утримуються за рахунок бюджетних коштів, використання печатки відповідно до законодавства не є обов»язковим.».

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження