Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбулися заходи

Февраль 14th, 2019 Відділ культури Вывести на печать

Шахтарі — новатори в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї

12 лютого 2019 року в КЗ «Павлоградський історико — краєзнавчий музей» відбувся вечір – зустріч з новаторами ВСП «Шахтоуправлiння Днiпровське». Дуже приємно, що в цей день до нас завітали почесні гості, які більш детально ознайомили з напрямками діяльності компанії ДТЕК, а також дали цікаву інформацію про престижність шахтарської професії та проблеми бережливого виробництва у вугільній промисловості, а саме :
— Чернецький О. В. – головний технолог відділу з операційних покращень;
— Жарков В.О. – гірник підземний;
— Сільченко В.Є. — гірник підземний;
— Таранов І.В. – майстер гірничий.
Розмова проходила в теплій та дружній атмосфері з учнями старших класів ЗОШ № 9 та студентами Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Рисунок3
Вони розповіли, що компанія ДТЕК прагне досягти європейського рівня. Вона активно впроваджує кращі міжнародні технології і системи. Одна з них — система бережливого виробництва, що отримала назву «Новатор». Взявши за основу концепцію бережливого виробництва японської компанії Toyota Motor, застосовуючи систему раціоналізаторства, компанія ДТЕК розробила власну систему безперервного вдосконалення з урахуванням специфіки виробництва.
Основними завданнями якої є: розкрити творчий потенціал співробітників і дати можливість реалізовувати їх ідеї;знизити витрати, які призводять до зростання собівартості продукції, зниження продуктивності та аварійності; поліпшити умови праці, навести порядок на робочих місцях.
Запрошені гості наголосили, що система Новатор — не проект, у неї немає фіналу. Тому, заручившись підтримкою один одного і проявивши прагнення вдосконалюватися, компанія ДТЕК досягає лідерства на ринку електроенергетики як в Україні, так і в Європі.
Сьогодні шахтарі вугільних підприємств ДТЕК — це цілеспрямовані, відповідальні працівники, що є професіоналами своєї справи, де поєднуються молодість і мудрість, це єдина команда.
На вечорі лунали музичні композиції у виконанні справжнього друга музею – Сергія Урсуляка .

Рисунок2

Лєдовська М.Є., старший науковий співробітник

76-років Павлоградському повстанню
13 лютого 2019р. в експозиційній залі «Павлоградщина в роки Другої світової війни» відбулася зустріч з дітьми учасників павлоградського підпілля та громадською організацією «Діти війни». Для присутніх була проведена екскурсія в минуле, а саме на початок Другої світової війни, були висвітлені деякі нові факти з періоду окупації міста, діяльності підпільних організацій та події лютневого повстання 1943 року, з моменту якого пройшло 76 років. Під час зустрічі звучали спогади розповідей учасників підпілля, про які не знали присутні.
Від імені міського голови А.Вершини дітям підпільників були вручені квіти та подарунки.
Для всіх присутніх у виконанні Сергія Урсуляка звучали пісні воєнних років.
Т.Ведмідь,директор

Рисунок1

До 30-річчя виведення військ із Афганістану
13 лютого 2019 року в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті з нагоди 60-річчя з дня народження нашого відомого земляка Ігоря Миколайовича Плосконоса – учасника війни в Афганістані, Героя Радянського Союзу, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Серед гостей та учасників заходу були члени Спілки воїнів-інтернаціоналістів Павлограду та Павлоградського району, заступник голови Павлоградської асоціації прикордонників Ігор Іванович Іваніченко, Лиман Микола Миколайович – родич І.М.Плосконоса, викладачі та студенти Павлоградського коледжу Національного технічного університету. Лунали музичні композиції у виконанні Ольги Свєщової.
Л.Солодка,провідний науковий співробітник

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-8d0756fa4eef00ee2aa817a0157bb584-V

Останні надходження

 • Конкурс малюнків «Безпечна праця очима дітей»
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Проведення круглого столу з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.
 • Учні Мистецької школи №3 стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу «Весняна феєрія»
 • Про підсумки роботи житлово – комунального господарства в осінньо — зимовий період 2018-2019 року та заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.
 • Міський голова зустрівся з керівниками підприємств
 • ОГОЛОШЕННЯ про проведення ХІІ щорічного огляду-конкурсу стану охорони праці
 • Павлоградські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України з кікбоксингу
 • Міський голова зустрівся з головами ОССБ
 • Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи по виконанню капітального ремонту квартири інваліда війни 3 групи
 • Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи по виконанню капітального ремонту квартири інваліда війни 3 групи
 • Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи по виконанню капітального ремонту житлового будинку інваліда війни 2 групи
 • Чергова 48 сесія Павлоградської міської ради.
 • Про погодження планів природоохоронних заходів
 • Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам