Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбулися заходи

Февраль 14th, 2019 Відділ культури Вывести на печать

Шахтарі — новатори в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї

12 лютого 2019 року в КЗ «Павлоградський історико — краєзнавчий музей» відбувся вечір – зустріч з новаторами ВСП «Шахтоуправлiння Днiпровське». Дуже приємно, що в цей день до нас завітали почесні гості, які більш детально ознайомили з напрямками діяльності компанії ДТЕК, а також дали цікаву інформацію про престижність шахтарської професії та проблеми бережливого виробництва у вугільній промисловості, а саме :
— Чернецький О. В. – головний технолог відділу з операційних покращень;
— Жарков В.О. – гірник підземний;
— Сільченко В.Є. — гірник підземний;
— Таранов І.В. – майстер гірничий.
Розмова проходила в теплій та дружній атмосфері з учнями старших класів ЗОШ № 9 та студентами Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Рисунок3
Вони розповіли, що компанія ДТЕК прагне досягти європейського рівня. Вона активно впроваджує кращі міжнародні технології і системи. Одна з них — система бережливого виробництва, що отримала назву «Новатор». Взявши за основу концепцію бережливого виробництва японської компанії Toyota Motor, застосовуючи систему раціоналізаторства, компанія ДТЕК розробила власну систему безперервного вдосконалення з урахуванням специфіки виробництва.
Основними завданнями якої є: розкрити творчий потенціал співробітників і дати можливість реалізовувати їх ідеї;знизити витрати, які призводять до зростання собівартості продукції, зниження продуктивності та аварійності; поліпшити умови праці, навести порядок на робочих місцях.
Запрошені гості наголосили, що система Новатор — не проект, у неї немає фіналу. Тому, заручившись підтримкою один одного і проявивши прагнення вдосконалюватися, компанія ДТЕК досягає лідерства на ринку електроенергетики як в Україні, так і в Європі.
Сьогодні шахтарі вугільних підприємств ДТЕК — це цілеспрямовані, відповідальні працівники, що є професіоналами своєї справи, де поєднуються молодість і мудрість, це єдина команда.
На вечорі лунали музичні композиції у виконанні справжнього друга музею – Сергія Урсуляка .

Рисунок2

Лєдовська М.Є., старший науковий співробітник

76-років Павлоградському повстанню
13 лютого 2019р. в експозиційній залі «Павлоградщина в роки Другої світової війни» відбулася зустріч з дітьми учасників павлоградського підпілля та громадською організацією «Діти війни». Для присутніх була проведена екскурсія в минуле, а саме на початок Другої світової війни, були висвітлені деякі нові факти з періоду окупації міста, діяльності підпільних організацій та події лютневого повстання 1943 року, з моменту якого пройшло 76 років. Під час зустрічі звучали спогади розповідей учасників підпілля, про які не знали присутні.
Від імені міського голови А.Вершини дітям підпільників були вручені квіти та подарунки.
Для всіх присутніх у виконанні Сергія Урсуляка звучали пісні воєнних років.
Т.Ведмідь,директор

Рисунок1

До 30-річчя виведення військ із Афганістану
13 лютого 2019 року в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті з нагоди 60-річчя з дня народження нашого відомого земляка Ігоря Миколайовича Плосконоса – учасника війни в Афганістані, Героя Радянського Союзу, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Серед гостей та учасників заходу були члени Спілки воїнів-інтернаціоналістів Павлограду та Павлоградського району, заступник голови Павлоградської асоціації прикордонників Ігор Іванович Іваніченко, Лиман Микола Миколайович – родич І.М.Плосконоса, викладачі та студенти Павлоградського коледжу Національного технічного університету. Лунали музичні композиції у виконанні Ольги Свєщової.
Л.Солодка,провідний науковий співробітник

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • 26 червня – Міжнародний день боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом
 • Переселенці отримали квартири
 • Рішення 51 сесії
 • Про порядок відшкодування компенсаційних виплат автоперевізникам міста Павлоград за пільговий проїзд окремих категорій громадян автобусами загального користування в звичайному режимі руху з позначкою «Пільговий» на ІIІ квартал 2019 року
 • Шановний Вікторе Марковичу!
 • Паспорти бюджетних програм на 2019 рік
 • Мандрівка учнів країною професій
 • Про передачу майна
 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Життя та здоров’я дітей – це найбільша наша цінність!
 • Вітаємо наших медалістів!
 • Про скликання 52 сесії міської ради VІІ скликання
 • Про проведення народно-обрядового свята Івана Купала
 • Оголошення
 • Про підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради за 1 півріччя 2019 року