Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

«Творча галерея мистецтв» в дитячій бібліотеці

Февраль 19th, 2020 Відділ культури Вывести на печать

 

З 2004 року в Центральній дитячій бібліотеці функціонує презентаційна зона «Творча галерея мистецтв». У розмаїтті засобів впливу на формування творчої особистості важливе місце посідає мистецтво. Дитяча бібліотека не залишається осторонь цього процесу і допомагає дітям у особистісному розвитку, використовуючи різні інструменти. Протягом року в бібліотеці проходить безліч заходів з популяризації надбання українського та світового мистецтва засобами відео презентації творчої спадщини знаменитих художників з колекцій відомих музеїв. Наша галерея знайомить містян з творами наших юних художників. Тільки у 2019 році відбулися 11 образотворчих виставок: «Віч-на-віч з Шевченком», «Зимова феєрія», «Барви України», «Знай і люби свій край», «Пасхальна палітра», «Чарівна весна», «Павлоград майбутнього очима дітей». Чотири з них були персональні виставки «Всі фарби моїх безмежних фантазій» юної художниці, нашої постійної читачки Федорової Евеліни. Експонувалося близько 50 робіт талановитої дівчинки -аматора, яка робить свої перші кроки в мистецтві.

Рисунок1
Галерея дитячої творчості – це особливе місце у нашій бібліотеці, де дитина-користувач може поділитися своїм баченням світу, своїм особливим світосприйняттям, висловитись за допомогою художніх образів, кольорів … Саме наочність викликає інтерес дитини до творчості і до прекрасного, інтегрує у високі духовні потреби – потреби самовираження. Ми пишаємось нашими юними талантам!

Рисунок2
Важливе місце в роботі закладу займає співпраця з викладачами Мистецької школи №1 Симоненко Людмилою Петрівною та Ісаєвою Іриною Олександрівною. Наш творчий тандем дає прекрасні результати. Весь лютий місяць у бібліотеці презентується персональна виставка робіт Коцогуп Поліни «В ритмі кольору..». Вже багато павлоградців оцінили талант юної художниці. В березні планується відкриття виставки, присвяченої нашим домашнім улюбленцям «Квіти. Котики. Птахи».
Наша дитяча бібліотека — це відкритий світ, орієнтований на живі і весь час змінні потреби дитини, це перетин декількох світів: світ затишку і гостинності, захопливого читання, зустрічей з авторами, традицій, а бібліотекар провідник у цьому світі.

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження