Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

В Павлограді реалізується проект Українського культурного фонду

Октябрь 29th, 2018 Відділ культури Вывести на печать

25 жовтня в рамках проекту «ТОНлайн-студія Ripk@» в БСЧ №4 відбулося свято «День українського супергероя».
Легендарні герої українських казок, справжні національні супергерої Котигорошко та козак Мамай запросили учасників на славну Запорізьку Січ, повідали про свої подвиги та славне життя козацьке. Учасникам довелося пройти через дев’ять випробувань, прогнати злу і підступну лісову злодійку Ауку, щоб допомогти Котигорошку повернути свою силу та відкрити школу супергероїв. Костюмованих персонажів дійства зіграли артисти естрадного театру «Елен», самодіяльного театру «Експронт», учасники літературної вітальні «Майстерність і натхнення» при ВБСЧ №2 «ДіМ».

супер
Окрасою свята стали виступи дитячого хору філії Палацу творчості дітей та юнацтва «Зорецвіт» з піснею «Добрий вечір, дівчино» та музичної композиції на сопілці «Їхав козак на війноньку» у виконанні учениці ДМШ №2 Подшивалової Тоні (концертмейстер Гвініашвілі М.Б, викладач Удот М.Б).
Справжнє захоплення та неймовірне враження викликав майстер – клас від школи бойового гопака «Хорс».Викладач Артем Бакала з вихованцями змістовно розповіли та продемонстрували традиції українського бойового мистецтва.
Захід проведено за підтримки Українського культурного фонду. https://ucf.in.ua/about.
Український культурний фонд (УКФ)— державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

герой
У вересні 2018 року бібліотека сімейного читання №4 КЗ «Павлоградська міська ЦБС» стала переможцем конкурсу культурно-мистецьких проектів, який проводив Український культурний фонд, и одержала майже 170 тис.грн https://ucf.in.ua/news/projects_2018
Проект передбачає створення сучасного мультимедійного простору «ТОНлайн-студія Ripk@» для підвищення рівня знань української культури та мови за допомогою народного фольклор та української народної казки, як засобу формування поваги до українських традицій.
Мультимедійний простір поєднує три різні інтерактивні майданчики:
 Інтелектуальний майданчик «КOZAKГРАЙ»: настільні ігри, розважальні сімейні ігрові програми за мотивами казок, ігри на спритність та розум, кмітливість та уміння працювати в команді;
 Арт-студія «DEREZA» : психологічні тренінги з елементами казко терапії ляльковий театр, рольові ігри, , майстер-класи за мотивами відомих казок, бібліофіле (фестиваль казок ) тощо.
 Кіно Торба «Україна — фільм»: тематичні кіно та мультперегляди з обговоренням.
Почесною гостею свята «День українського супергероя» була завідувач сектору візуальних мистецтв УКФ Наталя Ківа. 25 жовтня пані Наталя з моніторинговим візитом відвідала Павлоградську міську ЦБС, познайомилась з м.Павлоградом, роботою ЦБС в цілому та перебігом реалізації проекту.
Дізнатися більше про заходи за проектом «ТОНлайн-студія Ripk@» можна у бібліотечному блозі http://pavlogradf4.blogspot.com/, на сторінці в Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100022209677781 та у групі «ТОНлайн-студія Ripk@», email: bibliotekaf4@gmail.com або по телефону: 066 4820163, 050 1865122.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження