Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Чергова 57 сесія Павлоградської міської ради.

Октябрь 30th, 2019 Новини Вывести на печать

Під головуванням міського голови А.О. Вершини 29 жовтня 2019 року пройшло пленарне засідання 57 сесії Павлоградської міської ради.
В засіданні взяли участь 25 депутатів, які розглянули ряд важливих для нашого міста питань. На початку роботи сесії міський голова Анатолій Вершина нагородив ювілейними медалями «За вагомий внесок у розвиток міста» депутата міської ради Уманську Тамару Оникіївну, директора КП «Затишне місто» Коріневського Василя Вікторовича, директора КП «Павлоград – Світло» Синюкова Бориса Анваровича; нагородив подякою міського голови за сумлінне виконання обов’язків щодо організації виборів народних депутатів голову міської виборчої комісії Галич Тамару Іванівну; вручив нагороду та вітальний лист президенту ФК «Атріум» Антоняну Карену Завеновичу за завоювання Кубку Дніпропетровської області з футболу.
Хвилю урочистостей було підтримано рішенням міської ради «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Павлограда» Непопу Миколі Родіоновичу, за відповідним клопотанням ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Микола Родіонович працював на керівних посадах у будівельній галузі, за його керівництвом створювались об’єкти житлового будівництва, соцкультпобутового призначення, будувались шахти «Першотравнева», «Степова», «Павлоградська», «Дніпровська», «Ім. Героїв Космосу», нові блоки шахт «Степова» та «Західно-Донбаська». Його внесок в розбудову міста Павлограда та його промислових об’єктів дав можливість і послідуючим поколінням користуватись житлом, дошкільними та шкільними учбовими та культурними закладами.
На сесії було розглянуто та затверджено новий Порядок використання єдиної системи електронних петицій в місті, яким було врегульовано, зокрема, електронну реєстрацію користувачів для створення і підписання петиції за допомогою інструментів BankID або електронного цифрового підпису. Таке рішення покликане унеможливити зловживання («накрутку» та анонімне використання) цієї форми колективного звернення громадян.
Всього депутати прийняли 36 рішень, розглянувши ряд питань, пов’язаних з комунальною власністю та земельно-ринковими відносинами.
В кінці сесії депутати прийняли звернення до народного депутата України Каптєлова Р.В. із пропозицією внести до проекту Державного бюджету на 2020 рік заходи з капітального ремонту та модернізації водогону «Дніпро – Західний Донбас» з подальшим фінансуванням з державного та обласного бюджетів.

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Злагоджена робота комунальних підприємств міста
 • Пройшов перший етап засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.02.20 р. № 147 «Про затвердження складу Комісії, Положення про Комісію та Порядку надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку
 • Про забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян м. Павлограда на 2021 рік
 • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 15.01.2021 року
 • Шановні павлоградці! Виконком Павлоградської міської ради проводить вивчення громадської думки стосовно якості надання медичних послуг
 • Інформація щодо епідситуації в місті 14.01.2021 року
 • Ліквідація наслідків сніжної негоди
 • До уваги павлоградців!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 13.01.2021 року
 • конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку