Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Октябрь 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

Додаткові заходи з імунізації

Август 5th, 2024 Новини Вывести на печать

Щеплення —  єдиний надійний захист від керованих інфекцій.

Щоб захистити дітей та дорослих від вакцинокерованих інфекцій та не допустити спалахів хвороб, особливо під час війни,  в Україні  проводяться додаткові заходи з імунізації проти кашлюка, дифтерії та правця серед дітей та ревакцинації дорослих. Щеплення проводяться дітям і дорослим, які були не щеплені за Календарем щеплень.

Профілактичні щеплення від дифтерії і правця необхідні та проводяться комбінованими вакцинами в 2,4,6,18 місяців , 6 та 16 років. Перша ревакцинація дорослих проти дифтерії та правця згідно з Календарем профілактичних щеплень проводиться вакциною АДП-М  у 26 років та далі кожні 10 років.

Щеплення від кашлюка поєднані з щепленнями проти дифтерії і правця в 2,4,6,18 місяців. Вакцина АКДП забезпечує надійний захист від трьох небезпечних інфекційних хвороб кашлюка, дифтерії та правця.

Дифтерія- гостре бактеріальне інфекційне захворювання, що викликається коринебактерією дифтерії, як правило, уражає верхні дихальні шляхи або шкіру, часом призводить до ушкодження серця, нервової системи чи нирок. Найчастіша форма захворювання  — це дифтерія глотки, для якої характерно  у тяжких випадках масивний набряк м’яких тканин шиї . Фібринозні плівки вкривають піднебінні мигдалики, задню стінку глотки, м’яке піднебіння. Існує ризик аспірації відірваних фрагментів фібринозних плівок і асфіксії. Дифтерія може закінчитися летально.

В Україні в 2024 році від дифтерії померла жінка.

Кашлюк – гостра бактеріальна інфекційна хвороба дихальних шляхів, яка здатна викликати важкі напади кашлю. Симптоми захворювання можуть тривати від кількох тижнів до місяців. Інфекція становить найбільшу небезпеку для немовлят, в яких може спричинити тимчасову зупинку дихання. Крім того, маленькі діти мають високі ризики ускладнень та смерті від захворювання.

У Дніпропетровській області захворюваність на кашлюк стрімко зросла  у травні 2024 року . За І півріччя  2024 року  зареєстровано вже 49 випадків проти «0» за аналогічний період 2023 року.

Правець — це захворювання, що передається при контакті зі спорами бактерій правця, які живуть у ґрунті. Правець вражає нервову систему. Навіть із медичною допомогою ризики смерті від правця досить високі до 70%. В 2024 році в Україні зареєстровано вже 6 випадків захворювання на правець.

Щеплення від дифтерії, правця, кашлюка необхідно провести  ,як найшвидше. Для чого треба звернутися до сімейного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги , і в кабінеті профілактичних щеплень  Вам та Вашій дитині зроблять необхідне щеплення .

 




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про внесення змін до рішення міської ради від 17.12.2024р. №1878-58/VIIІ «Про бюджет Павлоградської міської територіальної громади на 2025 рік» (зі змінами)
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 17.12.2024 р. № 1878-58/VІІІ «Про бюджет Павлоградської міської територіальної громади на 2025 рік» (зі змінами)
  • Всеукраїнський конкурс творчих робіт “Національно-патріотичне становлення молоді” до Дня Соборності України
  • Рейд «Сім’я»
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 14.04.2021 р. № 290 “Про затвердження Положення про комісію з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та її складу”  
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 14.04.2021 р. № 291 “Про затвердження Положення про комісію з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, та її складу”
  • «Реконструкція Павлоградського водозабору І-черги, Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Привовчанське, вул. Надрічна 59» ID: UA-2025-10-20-016471-a.
  • У бою за Україну загинув наш земляк АРГУНОВ Андрій
  • ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
  • Відтепер 1 жовтня в нашому місті відзначатиметься День героїзму павлоградців
  • Згідно з Указом Президента України Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені Захисники України-павлоградці
  • Відбулася 66 позачергова сесія Павлоградської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Вершини
  • ІНСТРУКЦІЯ 2026-2028
  • Звернення до мешканців міста