Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

На Дніпропетровщині за ініціативи губернатора Дмитра Колєснікова відбудеться Єдиний день ранкової зарядки

Сентябрь 10th, 2013 Відділ сім”ї, молоді та спортуНовини Вывести на печать

3 вересня у Дніпропетровській області відбудеться Єдиний день ранкової зарядки, в якому візьмуть участь учні загальноосвітніх шкіл, училищ, технікумів. Губернатор Дмитро Колєсніков також закликав до участі у ранковій зарядці на центральних площах міст та сіл всіх бажаючих мешканців. Про це повідомив директор департаменту фізичної культури, спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Banner_240x120

Єдиний день ранкової зарядки пройде в нашій області напередодні Дня фізкультури і спорту, який відзначається 14 вересня. Ця подія стане новим етапом у реалізації програми губернатора Дмитра Колєснікова «Міцне здоров’я — успішне життя», яка започаткована цього року.
13 вересня о 8.15 ранку зарядка почнеться у всіх навчальних закладах області, а також на центральних площах міст і районів регіону. Зокрема, у Дніпропетровську на Фестивальному причалі у цей час усі бажаючи зможуть приєднатися до ранкової зарядки за участі провідних спортсменів регіону, студентів Дніпропетровського державного інституту фізичної культури та спорту, вихованців Вищої школи спортивної майстерності. Також до заходу приєднаються Олімпійська чемпіонка-2012 з греблі Яна Дементьєва та віце-чемпіонка Олімпіади-1996 Діна Міфтахутдінова. Зарядка на Фестивальному причалі транслюватиметься в прямому ефірі Дніпропетровського державного телеканалу.
«Єдиний день ранкової зарядки на Дніпропетровщині – це черговий важливий крок нашої області у реалізації Соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти — майбутнє України», — сказав Олександр Пшеничников. — Губернатор нашого регіону Дмитро Колєсніков визначив стратегічну мету: Дніпропетровщина – це регіон здорових і сильних людей. Для цього з ініціативи голови ОДА стартувала програма «Міцне здоров я — успішне життя», яка включає комплекс заходів з пропаганди спорту і здорового способу життя серед мешканців області. Це і фестиваль здорового способу життя WorkOutFest-2013, Кубок губернатора з футболу серед аматорських команд, волонтерський тур на підтримку здорового способу життя, який пройшов влітку в 23 дитячих таборах.
«Мета Єдиного дня ранкової зарядки, що пройде 13 вересня — закликати всіх жителів області починати свій день з турботи про здоров’я», — підкреслив Олександр Пшеничников. – «Добре відомо, що навіть невелика ранкова зарядка підвищує тонус і працездатність людини на 15%. Губернатор Дмитро Колєсніков підкреслює важливість залучення до цієї ініціативи максимально широкого кола людей, в першу чергу – молоді. Треба сформувати у нового покоління правильну звичку — починати свій ранок з зарядки та занять спортом, показати дітям та молоді користь здорового способу життя. Для цього вже найближчим часом в ефірі 51-го каналу та інших ТВ-компаній регіону почнеться трансляція відео-ролику, який запрошує мешканців регіону приєднатися до Єдиної ранкової зарядки.

«Єдиний день ранкової зарядки 13 вересня дасть старт важливій спортивній ініціативі у системі освіти нашої області», — зазначив директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олександр Демчик. – «З 1 жовтня в усіх школах регіону щоденно проходитимуть ранкові зарядки. Для цього розроблено відповідні методичні рекомендації. Знято новий мультиплікаційний ролик для молодших школярів з вправами ранкової зарядки».
Пропагуючи заняття спортом серед учнівської молоді, влада регіону також дбає про покращення стану медичного обслуговування в закладах освіти. За рахунок 8 млн грн., виділених з обласного бюджету, медичні кабінети у 874 школах отримали нове устаткування.
«Здоровий спосіб життя та якісна освіта – це ключові складові, які дозволяють молодим людям досягти успіху у житті», — підкреслив Олександр Демчик. — Дуже важливо донести цей месседж, запропонований губернатором, нашій молоді, яка сьогодні навчається або вступає у самостійне життя після навчального закладу. Це — запорука виховання здорового, інтелектуально та духовно розвиненого покоління, яке зможе досягти успіху для себе, Дніпропетровщини та України».

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Укрпошта запровадила безкоштовну доставку засобів індивідуального захисту
 • Передбачені заходи щодо посилення контролю за використанням бюджетних коштів
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 09.04.2020 року
 • Увага! У місті буде проводитися дезінфекція!
 • Вітання з життєвим ювілеєм!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 09.04.2020 року
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.03.2020р. № 88-р (з урахуванням внесених змін)
 • Про заходи щодо економного і ефективного витрачання бюджетних коштів в період карантину
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 08.04.2020 року
 • Вітаємо ромів м. Павлоград з Міжнародним днем ромів
 • Шановні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі !
 • Інформація щодо епідситуації в місті 08.04.2020 року