2930

Корисна інформація

Наші спортсмени здобули нові перемоги

Июль 1st, 2015 Новини Вывести на печать

Основним етапом відбору на чемпіонат Європи став чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, який проходив з 25 червня по 26 червня 2015 року в Кіровограді. У легкоатлетичному турнірі взяли участь понад 600 спортсменів з усіх регіонів України.
Приємно відзначити спортсменів Павлоградщини, які не залишилися без нагород. За підсумками змагань три павлоградських спортсмена завоювали чотири нагороди.
Найда Олександр завоював дві медалі — «золото» на 110-метрівці (результат 14,27 с) і «бронзу» у складі естафети 4х100 м. Тютченко Злата у складі естафети 4*100м зайняла 1 місце. Бронзовим призером у складі естафети 4 х 100м став Забогонскій Олександр. Тренер нашої команди — Дворниченко Алла Василівна (КДЮСШ «Юність» м. Павлоград)