Пройшла зустріч керівництва міста та представників структурних підрозділів виконкому, комунальних підприємств міста, товариства «Червоний хрест» та управління МНС з делегацією від німецького товариства інтернаціональної співпраці GIZ – Фрідріхом Гонерляйном (керівник технічної частини проекту), Вольфангом Кьоллішом (менеджер проекту) та Берндом Мауте (інженер-консультант), під час якої обговорювалися питання щодо облаштування модульного містечка, встановлення та експлуатації будинків для вимушених переселенців.
Місто Павлоград стало одним з семи міст на Україні, де втілюється проект щодо встановлення мобільних помешкань для вимушених переселенців зі східних областей. Ініціаторами благодійної допомоги та підтримки стала Німеччина за допомогою фахівців товариства інтернаціональної співпраці GIZ, яке взяло на себе відповідальність за надання всебічної допомоги українським колегам.
На даному етапі гостей найбільше цікавило виконання технічних умов, які необхідно виконати для встановлення модульних будинків. Було зазначено, що переселенці мають розміститися у нових помешканнях вже до 31 грудня 2014 року. У зв’язку з цим робота має проводитися дуже оперативно. Під час всього процесу монтажу та встановлення модулів будуть присутні представники товариства GIZ, які надаватимуть консультативну допомогу.
Учасники зустрічі розглянули питання щодо нагальної потреби у житлі для вимушених переселенців. Рябова А.В. – заступник міського голови – керуючий справами виконкому – розповіла про те, що на даний час прибулих зі східних областей розселяють скрізь, де тільки можливо, однак їх кількість постійно збільшується. Серед них значна кількість багатодітних родини та родин, де є інваліди. На сьогоднішній день вже 8 родин звернулися з проханням заселитися у модульні будинки.
Фахівці німецького товариства запропонували представникам павлоградської громади свою допомогу у наданні консультацій та практичних порад при роботі з вимушеними переселенцями та обслуговуванні модульних будинків.