Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Першу нараду з керівниками територій провів в.о. голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації В.М. Резніченко.

Апрель 3rd, 2015 Новини Вывести на печать

Першу нараду з керівниками територій провів в.о. голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації В.М. Резніченко.
Головне питання, яке розглядалось — забезпечення життєдіяльності транзитних містечок для вимушених переселенців зі східних областей України. Гостра критика лунала на адресу міст Дніпропетровської області, які безвідповідально поставились до організації цієї роботи. В Дніпродзержинську взагалі ще не відкрито містечко, в містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Нікополь кількість мешканців в містечках не перевищує 15 осіб.
Губернатор зазначив, що найбільш результативним цей проект є в Павлограді. Вдалим є розташування – поряд школа, дитячий садок, лікарня, магазини, ринок, транспортна розв’язка. Станом на 2 квітня в містечку перебувають 190 осіб. Міська рада зробила все можливе, щоб зменшити фінансове навантаження на людей. – звільнили від сплати дітей до 7 років (сьогодні це – 28 малюків), компенсують з бюджету 50% оплати за послуги. Подбали і про дитячий майданчик, про лавочки, про міський телефон. Двічі на тиждень медичка бригада Червоного хреста відвідує людей – виміряють тиск, рівень цукру в крові, дають консультації, допомагають ліками. Силами громади людям надають речову допомогу (одяг, взуття, гігієнічні засоби).
Валентин Михайлович подякував міському голові за таку роботу. Іван Сергійович Метелиця звернувся до голови адміністрації з проханням надати допомогу у відкритті додаткових груп в дитячих дошкільних закладах — це є одним з найпроблемніших питань. Резніченко В.М. дав доручення своїм підлеглим терміново підготувати пропозиції з надання допомоги Павлограду.


































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про внесення змін до фінансового плану КП «Павлоградтрансенерго» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Робоча зустріч з німецькими партнерами
  • Про хід виконання державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2022-2024 роки” за 2024 рік
  • Результат проведення рейду „Сім’я”
  • Повідомлення про позачергову 61 сесію Павлоградської міської ради
  • Про хід виконання Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2021-2025 роки у 2024році
  • Проекти 61 сесії
  • Умови та вартість приєднання до системи теплопостачання КП «Павлоградтеплоенерго»
  • Звіт про використання бюджетних коштів відділу культури за 2024 рік та результати оцінки ефективності бюджетних програм
  • Грантові можливості!
  • Виконком від 26.02.2025 р
  • У бою за Україну загинув павлоградець Андрій ВЛАСЕНКО
  • Торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги України заборонена!
  • Виконання бюджету Павлоградської міської територіальної громади за січень – лютий 2025 року
  • Робоча зустріч з аташе Посольства Швейцарії в Україні