Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Январь 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Спільними силами пожежу ліквідовано

30 июля, 2012 Новини Вывести на печать

За інформацією начальника Павлоградського районного управління ГУ МНС України в Дніпропетровській області Миславського О.В. о 12.00год. 28.07.2012 року до диспетчера 101 надійшло повідомлення про лісову пожежу в урочищі «Павлоградські піски», яка створює загрозу розповсюдження вогню на житловий приватний сектор мікрорайону «Соснівка» м. Павлограда. Низовою пожежею охоплено понад 45га лісу.

Під керівництвом міського голови І.С.Метелиці у ліквідації надзвичайної події прийняли участь Павлоградське РУ ГУ МНС України в Дніпропетровській області (9 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу), ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (6 одиниць техніки та 7 чоловік особового складу), ДП «Павлоградський лісгосп» (5 одиниць техніки та 8 чоловік особового складу), КП «Затишне місто» (2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу), КП «Павлоград світло» (1 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу), МВ ГУ МВС у Дніпропетровській області (2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу),

швидка медична допомога (1 одиниця техніки та 2 чоловіка особового складу), КП «Водоканал» (1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу), в/ч 3024 (3 одиниці техніки та 54 чоловіка особового складу), ПП «Агро КМР» (2 одиниці техніки та 2 чоловіка особового складу), ДП «Васильківський лісгосп» Великоолександрівське лісництво (2 одиниці техніки та 3 чоловіка особового складу), СДПЧ №48 м. Синельникове (1 одиниця техніки та 5 осіб особового складу), СДПЧ №31 м. Новомосковськ (1 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу), агрофірма «Шахтар» (3 одиниці техніки та 3 чоловіка особового складу), фермерське господарство «Шторм» с. Богуслав (1 одиниця техніки та 1 чоловік особового складу), відділ СБУ м. Павлограда (1 одиниця техніки та 1 чоловік особового складу ), відділ з питань НС та ЦЗН міської ради (2 одиниці техніки та 4 чоловіка особового складу), 2 вертольоти ГТУ МНС у Дніпропетровській області та обласного управління Держлісгоспу.


У ліквідації пожежі приймали участь начальник ГТУ МНС у Дніпропетровській області генерал-лейтенант Бутківський В.В., начальник обласного управління Держлісгоспу Клешня В.Ф.
Під час ліквідації пожежі постраждали 2 працівники Павлоградського держлісгоспу, які отримали опіки 1-го та 2-го ступеню та госпіталізовані до КЗ «Павлоградська міська лікарня №4 ДОР». Вогнем знищено автомобіль Павлоградського держлісгоспу. Існувала загроза розповсюдження вогню на житловий приватний сектор мікрорайону Соснівка м. Павлограда.


З метою ефективної організації роботи було залучено кошти матеріального резерву для забезпечення пально-мастильними матеріалами техніки, що була задіяна для локалізації лісової пожежі в урочищі «Павлоградські піски».
Спільними силами пожежу ліквідовано.

Керівництво міста звертається до всіх жителів міста:

спекотна погода вимагає від кожного з нас бути обережними й уважними.

Не розводьте багаття, не залишайте недопалків, побачивши вогнище – попередьте МНС.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про хід виконання програми «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства та об’єктів благоустрою міста Павлоград на 2025-2027 роки» за 2025 рік
  • Виконком від 28.01.2026 р
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Павлоград
  • У бою за Україну загинули наші земляки
  • До уваги суб’єктів господарювання!
  • Про хід виконання програми «Щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Павлограда на 2024-2026 роки» за 2025 рік
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування
  • Про надання дозволу на списання службового автомобіля
  • Про хід виконання програми «Сприяння громадській активності у розвитку м. Павлоград на 2025-2028 роки» за 2025 рік