Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июнь 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Святкування Дня шахтаря у Павлограді

Август 25th, 2017 Новини Вывести на печать

У ці дні наше місто відзначає День шахтаря – професійне свято сильних та мужніх чоловіків. Святкові заходи будуть проходити 25 та 26 серпня.

25 серпня міський голова А.О. Вершина привітав з професійним святом шахтарів-інвалідів, які присвятили своє життя видобутку «чорного золота» , а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Захід проходив у приміщенні БК ім. Гагаріна, де Анатолій Олексійович вручив подяки та квіти.

IMG_8583

IMG_8589

IMG_8623

У другій половині дня по головній вулиці міста пройшла традиційна урочиста, шахтарська хода за участю міського голови А.О. Вершини,  керівників ДТЕК, ПАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», директорів шахтоуправлінь та представників трудових колективів вугільних підприємств нашого міста.

IMG_8722

IMG_8763

 

Урочистий захід продовжився у міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир», в якому взяв участь міський голова А.О.Вершина, народний депутат України А.В. Мартовицький, генеральний директор ПАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля»  Воронін С.А. та багато інших почесних гостей. Анатолій Олексійович вручив почесну відзнаку за вагомий внесок у розвиток павлоградської громади «Гордість Павлограда» Вороніну С.А.

IMG_8970

Також цього дня пройшов конкурс «Кращий за професією», який вже став традиційним для Павлограда.  Тут шахтарі мали змогу показати свої професійні здібності, вміння та силу.

 

А 26 серпня на стадіоні «Гірник» відбудеться концерт за участю українських естрадних зірок.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Бережіть себе та дотримуйтесь правил безпеки
  • Вітання міського голови Анатолія Вершини з Днем міста
  • Вітання міського голови Анатолія ВЕРШИНИ з Днем Конституції України
  • Оновлені графіки руху за маршрутами №1 та №8
  • З 1 липня починає роботу відділення соціальної адаптації
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • «Поточний ремонт дороги по вул. Верстатобудівників в м. Павлоград», Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2025-06-26-011674-a.
  • Захід до До Дня Конституції України та Дня міста Павлограда
  • Про зміну діючих тарифів на послугу теплопостачання
  • Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії КП «Павлоградтеплоенерго» Павлоградської міської ради
  • Про погодження на видалення дерева
  • Про погодження на видалення дерев
  • Про погодження на видалення дерев
  • «Поточний ремонт проїзду вздовж будинків №368,370а,366 на вул. Дніпровська в м. Павлоград», Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-26-004167-a.
  • Шановні павлоградці!