Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

У Павлограді поповнюються ряди волонтерів

Ноябрь 15th, 2013 Відділ сім”ї, молоді та спортуНовини Вывести на печать

На Павлоградщині розпочався навчальний рік підготовки волонтерів до спільної роботи з рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України. Відповідна робота проводиться у рамках Програми губернатора області «Відпочивай безпечно», з метою залучення громадського активу до спільної роботи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, а в окремих випадках й оперативного реагування на них.
На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, у липні поточного року у Дніпропетровську на виїзній нараді з рятувальниками ДСНС Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул поставив завдання організувати взаємодію з волонтерськими організаціями в усіх областях України. На виконання цього доручення Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області створено Центр взаємодії з волонтерами та волонтерськими організаціями.
Основними завданнями Центру стали налагодження дієвого публічного діалогу та ефективної взаємодії з питань безпеки у сфері цивільного захисту, забезпечення участі волонтерів у заходах із запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи, надання допомоги громадянам та формування громадської культури поведінки людини у сфері безпеки життєдіяльності.

У рамках Програми губернатора області «Відпочивай безпечно» 13 листопада 2013 року у м. Павлоград на базі пожежно-рятувальної частини № 27 пройшла презентація всеукраїнського волонтерського руху, під час якого для студентів-волонтерів Павлоградського медичного училища, Західно-Донбаського професійного ліцею та Павлоградського гірничого технікуму знайомили з основами безпеки життєдіяльності, заходами щодо запобігання виникненню та в окремих випадках ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. До молодих людей звернулися заступник міського голови Остренко С.А., начальник Павлоградського МРУ ГУ ДСНС України Миславський О.В. та начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій Павлоградської міськрайонного управління ДСНС Гливко Г.А.
В ході проведення заходу здійснювалась демонстрація наглядного відеоматеріалу про рейди працівників управління ДСНС по мікрорайонах м. Павлоград, гасіння лісних пожеж та можливі наслідки, які виникають із-за необачності та халатності людей, а також про ліквідацію боєприпасів у мешканців нашого міста. Слайди супроводжувалися повчальною лекцією та прикладами з життя, які доводили необхідність та важливість володіння навичками для запобігання надзвичайних ситуацій. Фахівці-рятувальники звернули увагу молоді на те, що кожен має розуміти , що здатний допомогти, а іноді й врятувати життя іншої людини.
По завершенні теоретичної частини молоді люди мали змогу ознайомитися з технікою , яка використовується рятувальниками під час гасіння пожеж та з умовами їх роботи.

IMG_1445

Активізація та розвиток волонтерського руху у Павлограді являється окремим напрямком діяльності рятувальників нашого міста, оскільки волонтери — це дієва молода сила, яка в змозі надати реальну допомогу у роботі рятувальних служб міста, зокрема, пропаганді безпечної життєдіяльності. Крім того, добровільні організації можуть долучатися до громадсько-масових заходів для проведення, як профілактичних робіт із запобігання надзвичайним ситуаціям, так і в окремих випадках й ліквідації їх наслідків.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Укрпошта запровадила безкоштовну доставку засобів індивідуального захисту
 • Передбачені заходи щодо посилення контролю за використанням бюджетних коштів
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 09.04.2020 року
 • Увага! У місті буде проводитися дезінфекція!
 • Вітання з життєвим ювілеєм!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 09.04.2020 року
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.03.2020р. № 88-р (з урахуванням внесених змін)
 • Про заходи щодо економного і ефективного витрачання бюджетних коштів в період карантину
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 08.04.2020 року
 • Вітаємо ромів м. Павлоград з Міжнародним днем ромів
 • Шановні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі !
 • Інформація щодо епідситуації в місті 08.04.2020 року