Відповідно до плану роботи виконавчого комітету 24 липня 2024 року відбулося чергове засідання виконкому.
На порядок денний були винесені наступні питання: «Про реалізацію державної політики в сфері цивільного захисту та оборонної роботи у м. Павлограді в умовах воєнного стану в 2024 році» та «Про розвиток та функціонування містобудівного кадастру м. Павлограда».
З доповіддю по першому питанню виступив заступник начальника відділу цивільного захисту та оборонної роботи Белякін В.Ю., який доповів, що з початку повномасштабного вторгнення Російської федерації в Павлоградському регіоні було зафіксовано 43 ракетних обстріли, в тому числі – по території міста Павлоград – 30.
Після нанесеного матеріального збитку, мешканці отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету та з міського матеріального резерву у вигляді будівельних матеріалів.
На фоні масованих обстрілів критичної інфраструктури з боку Росії, виникла необхідність облаштування пунктів незламності. Під час настання повного блек-ауту можливо розгорнути 19 пунктів незламності, які забезпечені генераторами, обігрівачами, інтернетом, мобільним зв’язком, місцями для відпочинку та інше.
Оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій проводиться за допомогою 22 електричних сирен.
В липні поточного року розпочалась робота по новому будівництву міської автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО), на що передбачено 600 тис. грн.
З метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту території міста, від підтоплень в період весняного водопілля було проведено обстеження гідротехнічних споруд, здійснюється щоденний моніторинг рівнів води на річках Вовча та Самара.
Одним із основних методів захисту населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів є проведення евакуації населення.
Відпрацьований План евакуації, розпорядчі та інші документи, які регулюють організацію та здійснення евакуації населення у безпечні райони, їх розміщення та життєзабезпечення.
На території Павлоградської міської територіальної громади фонд захисних споруд налічує: 31 сховище, 35 найпростіших укриттів та 1 первинне мобільне укриття. В 3-х закладах освіти проводяться капітальні ремонти в найпростіших укриттях, в 12 поточні ремонтні роботи.
По другому питанню доповіла в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Рєзнік С.М., яка зазначила, що відповідно до рішення сесії Павлоградської міської ради від 25.12.2012 р. № 818-31/VI «Про затвердження Програми створення та розвитку містобудівного кадастру міста Павлоград на 2016-2024 роки» здійснювались заходи зі створення містобудівного кадастру.
Метою проєкту було створення геопорталу містобудівного кадастру як цілісної системи збору, зберігання і обробки інформації, необхідної для здійснення містобудівної діяльності на території міста.
Об’єм фінансування по програмі в період з 2016 – 2024 рр. склав 618,350 тис. грн. З цих коштів було придбано програмне забезпечення та модулі містобудівного кадастру.
Геоінформаційна система містобудівного кадастру призначена для вирішення завдань для зберігання та використання геопросторових даних про територію, адміністративно — територіальні одиниці, екологічні, інженерно — геологічні умови, інформаційних ресурсів будівельних норм, державних стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві, формування галузевої складової державних геоінформаційних ресурсів.
З метою функціонування містобудівного кадастру та внесення інформації до бази даних починаючи з 2020 року відділом містобудування та архітектури розпочато наповнення модулів.
З вищезазначених питань прийняті відповідні рішення.
Також на засіданні були розглянуті рішення, підготовлені структурними підрозділами міської ради та виконкому.