Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Заклади охорони здоров’я м. Павлограда, готуються до впровадження другого етапу реформи системи охорони здоров’я

Февраль 15th, 2019 Новини Вывести на печать

IMG_0133

2018 рік в медичній галузі м. Павлограда відзначився реформуванням первинної ланки системи охорони здоров’я. Завдяки сумісним зусиллям міського голови, депутатського корпусу, відділу охорони здоров’я та всього колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги створено медичну інформаційну систему на первинці, яка дозволяє записуватись до лікаря не виходячи з дому, відвідувати лікаря у визначений час не чекаючи під кабінетом, створило передумови для створення єдиного цифрового медичного простору.

 

У 2019 році прийшла черга реформування вторинної ланки. Наразі зміни торкнуться поліклінічної ланки надання медичної допомоги. Планується втілення програми «Безкоштовна діагностика» та формування принципу «гроші йдуть за пацієнтом» на наступному етапі надання медичної допомоги.

Саме цьому була присвячена нарада у відділі охорони здоров’я Павлоградської міської ради, яка відбулась 13.02.2019 року під головуванням  заступника міського голови Шуліки Олени Олександрівни. Було обговорено ряд питань, основна тема, це поступове створення медичної інформаційної системи на вторинній ланці надання медичної допомоги.

Першим етапом впровадження даного проекту, буде створення онлайн реєстратури у поліклінічних підрозділах міських лікарень №№1 та 4, пологовому будинку та стоматологічній поліклініці. Для цього на сесії павлоградської міської ради 12 лютого  за підтримки міського голови А.О.Вершини та депутатського корпусу виділено кошти для придбання комп’ютерної техніки для реєстратур.

Впровадження електронної реєстратури дозволить планувати робочий день лікаря та пацієнта, впорядкує та зменшить черги під кабінетами вузьких фахівців, посилить контроль з боку громадськості щодо кількості вільних талонів на прийом до фахівців. Електронна реєстратура функціонуватиме в онлайн режимі, тому пацієнти матимуть можливість записуватись через мережу Інтернет. Умовою потрапляння на консультацію до вузького фахівця – наявність направлення від сімейного лікаря, або перебування під диспансерним наглядом у вузького фахівця.

Наступним етапом буде впровадження електронної медичної документації та улаштування автоматизованих робочих місць лікарів, як це зроблено на первинній ланці. Це забезпечить якість зберігання медичної документації, полегшить взаємодію між різними ланками надання медичної допомоги, покращить якість ведення медичної документації та лікування.

 

Відділ охорони здоров’я

Павлоградської міської ради

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО» ПМР
 • Увага, освітній семінар для підприємців!
 • Про затвердження Положення про конкурс «Еко-торба – життя без сміття»
 • Про затвердження Положення про конкурс відеороликів на тему енергозбереження та енергоефективності серед учнів та студентів закладів освіти м. Павлограда
 • Про проведення Днів сталої енергії в м. Павлограді у 2021 році
 • Про проведення громадських обговорень щодо присвоєння назв вулицям в садівничому товаристві „Чайка “
 • Береги річки Вовча очистили від очерету
 • Пішов з життя Можейко Микола Тимофійович
 • Стипендійна програма Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative для молодих підприємців
 • Інформація щодо епідситуації в місті 26.01.2021 року
 • Перелік карантинних обмежень
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Повідомлення про результати приватизації
 • Про стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 2020 рік
 • Інформація щодо епідситуації в місті 25.01.2021 року