Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Заклади охорони здоров’я м. Павлограда, готуються до впровадження другого етапу реформи системи охорони здоров’я

Февраль 15th, 2019 Новини Вывести на печать

IMG_0133

2018 рік в медичній галузі м. Павлограда відзначився реформуванням первинної ланки системи охорони здоров’я. Завдяки сумісним зусиллям міського голови, депутатського корпусу, відділу охорони здоров’я та всього колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги створено медичну інформаційну систему на первинці, яка дозволяє записуватись до лікаря не виходячи з дому, відвідувати лікаря у визначений час не чекаючи під кабінетом, створило передумови для створення єдиного цифрового медичного простору.

 

У 2019 році прийшла черга реформування вторинної ланки. Наразі зміни торкнуться поліклінічної ланки надання медичної допомоги. Планується втілення програми «Безкоштовна діагностика» та формування принципу «гроші йдуть за пацієнтом» на наступному етапі надання медичної допомоги.

Саме цьому була присвячена нарада у відділі охорони здоров’я Павлоградської міської ради, яка відбулась 13.02.2019 року під головуванням  заступника міського голови Шуліки Олени Олександрівни. Було обговорено ряд питань, основна тема, це поступове створення медичної інформаційної системи на вторинній ланці надання медичної допомоги.

Першим етапом впровадження даного проекту, буде створення онлайн реєстратури у поліклінічних підрозділах міських лікарень №№1 та 4, пологовому будинку та стоматологічній поліклініці. Для цього на сесії павлоградської міської ради 12 лютого  за підтримки міського голови А.О.Вершини та депутатського корпусу виділено кошти для придбання комп’ютерної техніки для реєстратур.

Впровадження електронної реєстратури дозволить планувати робочий день лікаря та пацієнта, впорядкує та зменшить черги під кабінетами вузьких фахівців, посилить контроль з боку громадськості щодо кількості вільних талонів на прийом до фахівців. Електронна реєстратура функціонуватиме в онлайн режимі, тому пацієнти матимуть можливість записуватись через мережу Інтернет. Умовою потрапляння на консультацію до вузького фахівця – наявність направлення від сімейного лікаря, або перебування під диспансерним наглядом у вузького фахівця.

Наступним етапом буде впровадження електронної медичної документації та улаштування автоматизованих робочих місць лікарів, як це зроблено на первинній ланці. Це забезпечить якість зберігання медичної документації, полегшить взаємодію між різними ланками надання медичної допомоги, покращить якість ведення медичної документації та лікування.

 

Відділ охорони здоров’я

Павлоградської міської ради

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • 26 червня – Міжнародний день боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом
 • Переселенці отримали квартири
 • Рішення 51 сесії
 • Про порядок відшкодування компенсаційних виплат автоперевізникам міста Павлоград за пільговий проїзд окремих категорій громадян автобусами загального користування в звичайному режимі руху з позначкою «Пільговий» на ІIІ квартал 2019 року
 • Шановний Вікторе Марковичу!
 • Паспорти бюджетних програм на 2019 рік
 • Мандрівка учнів країною професій
 • Про передачу майна
 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Життя та здоров’я дітей – це найбільша наша цінність!
 • Вітаємо наших медалістів!
 • Про скликання 52 сесії міської ради VІІ скликання
 • Про проведення народно-обрядового свята Івана Купала
 • Оголошення
 • Про підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради за 1 півріччя 2019 року