Нова можливість: гранти для жінок на профільну освіту у сфері IT
Для кого?
Навчання підійде для впевнених користувачів комп’ютером, з базовими навичками розробки та UI/UX дизайну та рівнем англійської не нижче B1 (Intermediate).
За якими напрямами проходить навчання?
Fullstack Bootcamp – навчання повного дня, 5 днів на тиждень, протягом 4 місяців.
UI/UX Design – вечірнє навчання, 2 заняття на тиждень, протягом 6 місяців.
Хто проводить навчання?
Навчання проводитиме GoIT – міжнародна компанія з українським корінням, яка вже 8 років навчає майбутніх IT-професіоналів по всьому світу. Компанія підтримує студентів на кожному етапі навчання, допомагає їм змінити роботу та побудувати нову кар’єру. Під час навчання студенти здобувають технічні та практичні навички, створюють свої перші проєкти та вдосконалюють англійську.
Кар’єрний сервіс компанії допомагає студентам скласти резюме та вчить проходити співбесіди. Компанія допомагає випускникам влаштуватися на роботу та приєднатися до великої IT-спільноти.
На якій платформі відбувається навчання?
Студенти навчаються в розробленій компанією системі, яка містить всі матеріали для навчання, відслідковує прогрес та дає можливість змагатися в ІТ-дуелях.
Англійська мова
Cтуденти проходять тест з англійської мови, викладач розподіляє їх по групах відповідно до рівня знань. Також кожного тижня є можливість відвідувати Speaking Clubs з англійської мови.
Як зареєструватися?
Зареєструватися та знайти більше додаткової інформації можна за посиланням: https://bit.ly/3RU85ob
Які вимоги до аплікантів?
Брати участь у відборі та отримати грант на навчання можуть лише жінки, віком від 18 до 70 років, які на час подачі заявки проживають в Україні та не планують, виїжджати за кордон на постійне проживання.
Також апліканти мають підпадати під один або декілька критеріїв нижче та можуть їх документально підтвердити:
— маєте статус ВПО;
— постраждали від війни в Україні після 24 лютого 2022 (пошкоджене/зруйноване житло, втрачено роботу та джерела доходу, значне зниження доходу, втрачено бізнес, членів вашої родини поранено (або вбито) під час війни, у вас з’явилися хронічні захворювання, що потребують постійного лікування)
— мати-одиначка;
— багатодітна мати;
— доглядаєте за людиною з інвалідністю або людиною з хронічними захворюваннями, що потребують постійного лікування;
— опікун дитини, що втратила батьків;
— середньомісячний дохід на одного члена вашої родини складає суму, меншу за прожитковий мінімум (менше 2508 гривень).
Така програма підтримки стала можливою завдяки фінансуванню Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, а також уряду Великої Британії.
ІнфоДжерело: https://www.facebook.com/DRCinUA/ або Телеграм https://t.me/edu_goit_bot