Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Февраль 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Корисна інформація

Прийом проектів на конкурс «Інтелектуальний капітал України»

Ноябрь 13th, 2013 Новини відділуОголошення Вывести на печать

Прийом проектів на конкурс «Інтелектуальний капітал України» продовжено до лютого 2014 року

На численні прохання потенційних заявників Наглядова рада та Конкурсна комісія Фонду майбутнього України змінили часові рамки проведення першого грантового Конкурсу «Інтелектуальний капітал України».

Наразі термін подачі заявок на участь у першому етапі Конкурсу офіційно продовжено до 04 лютого 2014 року. Визначення переможців заплановано на травень 2014 року.

«Ми отримали велику кількість вкрай цікавих проектів, які відповідають ідеї нашого Конкурсу та можуть претендувати на перемогу. На жаль, багато аплікантів оформили свої заявки не повністю або із незначними помилками. Найбільшу складність викликала вимога оформлення документів трьома мовами – українською, англійською та російською. Щоб не втратити дійсно цікаві проекти та потенційних переможців, було прийнято рішення розширити часові рамки прийому заявок»,– зазначив Директор Фонду Юрій Чудновський.

Разом зі зміною строків подачі заявок було розширено перелік основних тематичних пріоритетів конкурсу «Інтелектуальний капітал України» із семи до десяти. Надалі заявники можуть подавати проектні пропозиції у рамках таких основних тематичних пріоритетів конкурсу:

• Майбутнє України в мінливому світі;
• Майбутнє міст, осель і систем розселення;
• Нове мислення для нового світу;
• Освіта майбутнього;
• Суспільство майбутнього та інші цінності;
• Здоров’я і довголіття;
• Мистецтво для майбутнього;
• Постіндустріальні економічні системи;
• Інформаційні технології: майбутнє в сучасному світі;
• біотехнології, що змінюють світ;
• Техніко-технологічні рішення майбутнього.

Конкурсна комісія розраховує, що розширення пріоритетів допоможе потенційним учасникам визначити напрямки, яким найточніше відповідатимуть проектні пропозиції. Водночас закликає аплікантів не обмежувати власні пропозиції описаними вище темами, оскільки готова розглядати міждисциплінарні проекти.

Нагадаємо, грантовий Конкурс «Інтелектуальний капітал України» оголошено 04 жовтня 2013 року Фондом майбутнього України під час ІІ Міжнародної експертної сесії «Як зробити інтелект ресурсом розвитку України?»

Докладніше щодо термінів та основних тематичних пріоритетів можна дізнатись на сторінці Конкурсу grants.future-ukraine.org.ua, або отримати консультацію Секретаріату конкурсу за електронною поштою info@future-ukraine.org.ua або grants@future-ukraine.org.ua.

Додаток


































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • 60 сесія
  • Депутати схвалили звернення щодо підтримки Президента України Володимира Зеленського
  • Про надання дозволу на перепоховання
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • Про визначення обсягів пайової участі власників пересувних тимчасових споруд торговельного призначення та об’єктів сфери розваг в утриманні об’єктів благоустрою
  • Інвестиційна програма 2024-2025рр
  • Повідомлення про позачергову сесію
  • Про затвердження Порядку використання у 2025 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів Павлоградській районній державній адміністрації
  • Про затвердження Порядку використання у 2025 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А0693 Міністерства оборони України)
  • Про подачу заяв на офіційному сайті Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України
  • До уваги внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
  • Календарний план організації та проведення НМТ
  • Робоча зустріч з представниками гуманітарної організації “Action Against Hungerˮ
  • Про внесення змін до фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Про передачу матеріальних цінностей